Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka? 2héttel...

Mi lehet ennek az oka? 2héttel ezelőtt a nemiszervemen a nagyajakon belül megjelent egy pattanáshoz hasonlító "guga"... fájt is kicsit..

Figyelt kérdés

és hát próbáltam kinyomni,de csak vér jött belőle..mindig..de aztán mindig újratelítődött vérrel..már kisebb mint volt,de mostmár lassan 2hete megvan..és egy ugyanilyen jött ki tegnap a nagyajakon kívül..

elég nagy..és fáj..

lehet ez pattanás?v vmi fertőzés?


2009. jún. 22. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Surgosen menj nogyogyászhoz, és ne probálgasd egyedul kezelni, mert nagyon ráfázol!
2009. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt.dokihoz mentem és kiderült szőrtüsző gyulladás.valószínű te is borotválod.borotva után használj szörtüszőgyulladás gátló krémet.bőrgyógyász felírja.nekem bevált,bár hónapok kellettek hozzá.persze folyamatosan kenem.és ne nyomkodd!!!!!ne piszkálgDDDés főleg addig ne borotváld!!!!
2009. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!