Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen fogamzásgátlot...

Kinek milyen fogamzásgátlot irt fel a dokija?

Figyelt kérdés
Olyan amitöl nem hizol el?
2009. jún. 24. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tri-Regol, Tri-Nordiol, Rigevidon. Az elmúlt 8 évben ezeket szedtem szép sorjában, és nem híztam tőlük.
2009. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gestomix 20 :)
2009. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még régen szedtem a Trinordiolt (18 éves koromban), de már az első hónapban híztam tőle, úgyhogy abbahagytam. Egyik barátnőm Trilegolt szedett évekig, volt egy kis feleslege, nem gondolta soha, hogy a gyógyszertől, de amikor abbahagyta a gyógyszert, teljesen lefogyott, pedig mindent ugyanúgy evett mint előtte, így utólag biztos benne, hogy a gyógyszertől hízott, állítólag a Trilegol és Trinordiol a legmagasabb hormontartalmúak.

Én 6 éve a Gracialt szedem, nem híztam tőle, de viszont amikor elkezdtem szedni, 1-2 hónapig folyamatosan feszült a mellem, és nőttek is, bár ezt én egyáltalán nem bántam :) (19 évesen kezdtem el szedni)

2009. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Triodena
2009. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Gestomix 20, a napokban lesz esedékes elkezdeni, remélem beválik majd.
2009. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2009. jún. 24. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gyógyszertől függ, hanem alkattól,meg genetikától.
2009. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!