Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy a mellem...

Az normális hogy a mellem körül szőrös?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nincs sok, 2-3 szál, de erős és fekete... Ez normális?:S
2009. jún. 25. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van.Én szemöldök csipesszel szoktam kitépkedni és akkor nagyon sokáig nem jön vissza.De volt olyan is,hogy a szőrtelenítő krémmel kentem be.Nem lett több és erősebb sem.Nyugodtan csinálhatod.Elég ciki pasi előtt levetkőzni és ott vigyorognak a szőrszálak.
2009. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt még úgy pasim hogy.. érted:) de akkor kiszedem ma:) köszönöm a választ
2009. jún. 25. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagy ezzel egyedül

Szedd ki csipesszel

2009. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is van, szerintem majdnem minden nőtársunknak van egy két szál, nekem mindig ugyanaz a kettő nő vissza, szintén csipesszel szedem ki, nem krémezem
2009. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha zuhanyozás után esel neki akkor kevésbé fájdalmas.De ne aggódj nem lesz ettől semmi baja a mellednek.Csomó vagy ilyesmi.Csináld meg és utána máris jobban fogsz tetszeni magadnak!:)
2009. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ma nekiesek akkor :D
2009. jún. 25. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

én az elmúlt pár napban kérdezgettem végig a lány/nő ismerőseimet, mert nekem nem csak egy-két szál van

de nem is látszik, inkább olyan kis pihék, mint ami az egész testet (kb mint az arcot) borítja. nem igazán látható, csak engem zavar, mert nekem mindenhol szőke a szőröm és ha lebarnulok, eléggé csillog a napfény alatt.

a szörtelenítő krém elég jó ötlet, köszi:D:D

2009. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is szőke, de van egy két szál ami erős fekete és vastag XD :S
2009. jún. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!