Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancssárga folyás mit...

Narancssárga folyás mit jelenthet? 18/L

Figyelt kérdés
Lehet terhesség jele? De barátom szerint az kizárt, egyszer volt olyan 10. napon (27-28 naposak a ciklusaim) hogy lecsúszott a gumi, de csak 1-2 centit, szóval nem valószínű hogy történhetett valami. Még gondoltam gombás fertőzésre, néha viszket is ott lent, de lehet azért is, mert szúr a szőr ahogy nő vissza (elég érzékeny bőröm van). Felfázás jele lehetséges ez? Gyakori vizelési ingerem is van, de már régóta, lehet ez már csak pszichés alapon van jelen. Bakteriális fertőzés előfordulhat? Már csak azért is, mert iskolában óránként járok pisilni, és ott simán el lehet kapni valamit (bár nem szoktam teljesen ráülni, csak úgy félig-meddig, letakargatni wc papírral nincs időm). De nem sok, éppen csak egy kevés van, mégis félek hogy van valami bajom. Nem büdös. Van itthon hüvelykúp, ami gombás fertőzésre való, de nem szeretném úgy használni, hogy nem tudom pontosan mi a bajom. 1 hét múlva kell megjönnie, és maximum azon a héten tudna fogadni a nőgyógyász, erre a hétre már nincs időpont (még soha nem voltam), így soká tudnék csak eljutni oda. Mit tegyek?
2012. máj. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne használj kúpot!

Lehet hogy csak előbb jön meg.

Ha van otthon teafa olaj vagy levendula olaj, csepegtess este 20-30 cseppet a fürdővízbe és ücsörögj benne!

A felfázás nem ilyen.

2012. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bár a vizeletem is sötétebb mint szokott... rendben, megpróbálom ezt, hátha beválik.
2012. máj. 15. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért menj orvoshoz!
2012. máj. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!