Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alkalmával jelentk...

Menstruáció alkalmával jelentkező hasi görcsre, fájdalomra valami?

Figyelt kérdés

amióta megvan (5 éve) mindig fájt a hasam, de nagyon. Szedtem már nagyon nagyon sok féle gyógyszert, pl. : nospa, cataflam (talán ez a legjobb..), meristin, algoflex m, és még van egy pár. Nőgyógyásznál is voltam, egészséges vagyok, semmi bajom nincs, írt fel ő is erre a fájdalomra gyógyszert, az sem hatott sajnos.....gyógyteát is ittam stb...egyszóval már mindent kipróbáltam, egy éve szedek fogamzásgátlót, az sem csillapította a fájdalmamat.....

MIT JAVASOLNÁTOK? KINEK MI JÖTT BE? FONTOS LENNE....annyira fáj.....már úgy útálom...mindenki azt mondja szedd ezt azt...nekem ez jó az jó..de egyiksem jött be.....


2012. máj. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Köldök fölé cseppentett muskotályzsálya illó olaj, és egy házilag készített propoliszos krém.
2012. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam, ahogyan te, de nekem a fogamzásgátló megoldotta a problémámat. Most már ha megjön, egy sima fájdalomcsillapító, vagy nospa megteszi. De van, hogy semmit sem kell bevennem, mert kibírom.

Érdekes, hogy nálad nem vált be.

Esetleg próbálj megelőző fájdalomcsillapítást csinálni. Mielőtt megjönne 1-2 nappal, akkor kezd el szedni a gyógyszert, amit a nőgyógyász írt fel. Vagy amelyik bevált neked. Nekem egyszer ezt ajánlották, mikor még nem szedtem fogamzásgátlót, csak akkor még össze-vissza volt meg, így nem tudtam mikor fog megjönni. De hátha neked. Ha viszont így se, akkor esetleg menj vissza a nőgyógyászatra, mond el, hogy neked nem használ semmi, esetleg tudnak más alternatívát is mondani.

2012. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!