Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heves megyei PCOS lányok, Ti...

Esztus90 kérdése:

Heves megyei PCOS lányok, Ti kihez jártok nőgyógyászhoz illetve endokrinológushoz?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve tudom, hogy PCOS vagyok, már voltam endokrinológusnál, aki kinevetett, hogy minek mentem hozzá, mert a PCOS-t kezelni, nem az ő feladata, menjek vissza a nőgyógyászomhoz majd ő kezel.(és felháborodott, hogy minden nőgyógyász hozzá küldi a PCOS betegeket.) Ebből elég is volt ennyi, megjegyzem magán orvoshoz mentem, nem kevés pénzért. Nőgyógyászhoz 3 havonta járok, elküldött vérvételre, ultrahangra, inzulin mérésre, mindenre amire kell, nincs inzulinrezisztenciám, de a PCOS az fent áll, és kicsit ugy érzem kezeletlenül. Egyedül Clostyt kaptam a nőgyógyászomtól, de mivel nem jön meg a menstruációm így elkezdeni sem tudom...tanácstalan vagyok, kisbabát szeretnénk, de így olyan reménytelennek érzem ezt az egészet. Tudnátok javasolni valakit, hogy kihez forduljak? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. máj. 28. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

FVhoz, vagy FS-hez jársz?

Ők ketten írnak ilyen hipp hopp clostit, aztán jön hozzánk mindenki

egerből, hogy nincs baba :(

2012. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!