Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól huvelygomba?

Antibiotikumtól huvelygomba?

Figyelt kérdés
pár hónappal ezelott megbetegedtem,az orvos írt ki antibiotikumot.. Rá pár napjára huvelygombám lett..Mindenféle patikában kaphato sz.rt használtam,semmi nem vitte el. Elmentem orvoshoz,kaptam gyógyszert,és krémet.. Két nap alatt elmúlt. Most újra megbetegedtem,és újra visszajott:( Teljesen el vagyok keseredve. Kenegetem magam azzal a krémmel,amit legutóbb kiirt a doki.Enyhult,de nem mult el teljesen.. Mostmár ez minden betegségnél vissza fog térni?:(

2012. máj. 28. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, de sajnos antibiotikum után gyakori.

A kenegetés nem elég, kúp is kell hozzá.

2012. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megbetegszel, akkor a gyógyszer mellé vegyél normaflort is vagy más probiotikumot, ha az nem szimpi. (amúgy ezt az orvos is szokta javasolni) Meg használhatsz pH4-es intim lemosót, azzal is meg lehet előzni a kellemetlenségeket.
2012. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!