Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Székely Péter II. (nőgyógy...

Dr. Székely Péter II. (nőgyógyász) Debrecenben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretnék menni az OTI-ba Debrecenben, már sok nőgyógyászban kellett csalódnom. Tapasztalatok? (Dr.Zatik János pl nekem nem jött be...)
2009. jún. 30. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! sajnos én is sok dokiban csalódtam, nekem ajánlották Dr. Székely Péter II-t :D, szertnék mostmár majd én is hozzá járni,de sajna nem debreceni vagyok és nem tudom h mehetek-e hozzá.majd ha elmentél hozzá ird meg hog milyen orvos. nekem nagyon ajánlották.
2009. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Bocsi, hogy offolok, de mi volt a gond Zatik Jánossal? Új dokit keresek, és eddig sokan ajánlották.....köszi, ha válaszolsz....
2009. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem Zatik Jánossal az volt a bajom, hogy mindenáron műteni akart! Pedig mondtam, hogy 19 évesen nekem ne csonkolgassa a méhszájamat, ha nem muszáj...erre rámvigyorgott, hogy ó, az csak egy kis műtét, meg nem olyan nagy darabot vágna ki...nem engedtem a műtétet, azóta rendbe jött a citológiám, kiderült, hogy csak gyulladás volt. Szerinte egyszerűbb vágni, mint kikezelni a problémát...de nekem nem mindegy, hogy műtenek-e vagy sem..Ő meg simán műtött volna 30.000ért...

Szerintem nagyon anyagias! 8000 forint volt egy vizsgálat, kb 10 percet töltöttem bent a magánrendelőben, valahogy olyan "lealacsonyítónak" éreztem a hangnemét. Nekem egyáltalán nem jött be sajnos :(! Ja, és mikor kérdeztem tőle, hogy esetleg a Klinikán tudna-e fogadni nem magándokiként, hanem simán, akkor azt mondta, hogy persze, másokkal is szokott ilyet csinálni, de azért hívjam fel, hogy bent lesz-e a Klinikán. Mikor eljött az újabb rákszűrés ideje, felhívtam, és mondta, hogy nem lesz bent egy hétig, menjek magánrendelésre, vagy várjam meg a hetet. Egy hét múlva felhívtam, akkor is mellébeszélt valamit, hogy 6hétig csak magánrendelésen van, menjek oda. Mondtam, hogy megbeszéltük, hogy sajnos nincs pénzem mindig magánrendelésre menni, ekkor arrogánsan közölte, hogy lehet menni máshoz is, őt ne "zaklassam" tovább..holott elvileg ő mondta, hogy mehetek hozzá a Klinikára is. Elég bunkó volt. Ja, és utólag kiderült, hogy nem is volt szabadságon, ugyanúgy bent volt a Klinikán is.

Bocsi, hogy hosszú lett..de nekem ez a véleményem, ettől függően másnak még bejöhet.

2009. júl. 3. 23:03
 4/7 anonim válasza:
Nekem bejött Zatik János. Bár én a magánrendelőjébe járok. Nagyon figyalmes kedves, megértő ember. Jó humora van. Van egy barátnőm aki a klinikán találkozott vele és ott is rendes volt, de ha bele gondolsz a klinikán olyan kosz van,orvostanhallgatók jöbbek mennek,nem lehet leülni megbeszélni a dolgokat.Szóval nem is csoda , ha ott nem szeretne fogadni, ráadásul ingyen... Miért jó az neki, ha te ingyen megkeresed a klinikán, oda megy megvizsgál, eltölt veled egy fél órát, ha egyáltalán sorra kerültök...A klinikán rosszak a körülmények, igazán nem csoda ha valaki nem szeret ott magánbeteget vizsgálni, ráadásul ha van rendelője, tud adni időpontot és ha a igényes és csak megfelelő körülémények között szeret dolgozni.??? Ott még kezetmosni sem lehet az öltözőben.... Gondold el a sok mosdatlan ember, kiveszi a tampont, betétet megstörölgeti a fenekét, a wc.-ben nincs WC papir... majd szétkeni a kilincsen... Belegondolni is rossz, tele hajléktalannal.- stb. na ott nem csoda ha valakinek jó az izlése nem szeret ott vizsgálni... Egyszer vizsgát ott egy professzor olyan büdös volt a szája, hogy majd elhánytam magam... na erről ennyit.
2009. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne menj Székely Péterhez, én kétszer voltam, de elég volt bőven.
2013. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Józan Paraszt válasza:
de Székely Péter 2-is rossz?le szar mindent,mint Berecz János?Vagy mért ne?
2013. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lekoklar válasza:
Nem, dehogyis!! az egyik legjobb, lelkiismeretes doktor!!! én hozzá jártam és nála is szültem!!! én ajánlom
2013. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!