Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb műtét után mikor...

Méhszájseb műtét után mikor múlik el a vérzés?

Figyelt kérdés
Conisatio volt (+ egy eü. kaparás), és ma van a 14. nap, és még enyhe mensi jellegű a vérzésem.
2012. máj. 29. 21:23
 1/3 masni1 ***** válasza:
Az eü kaparás miatt vérzel valószínűleg ilyen sokáig. Menj vissza a nőgyógyászodhoz, ő ha jónak látja ír majd valamit méhpangás ellen.
2012. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 15. napon visszamentem, azt mondta, ha még rá egy hétre is vérzek, akkor megint vissza, és ír valamit.
2012. jún. 3. 16:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnézett a doki, a műtéti területen van egy icipici pötty ami vérzik. Állítólag majd elmúlik.

... a 23. napon este ömleni kezdett a vérem, de előtte sem múlt el teljesen -enyhe mensi szerű vérzés volt, a 20. naptól nagyon bő pecsét . De végig élénk piros. A 23. napon estefelé ömleni kezdett belőlem a vér, diónyi nyers máj szerű darabok jöttek belőlem; nagyon megijedtem. Csak azért nem mentem kórházba, mert a férjem nem volt otthon, rá vártam. Aztán ő megnyugtatott, hogy feküdjünk le, nem biztos hogy jól járunk az ügyelettel, hátha csak megjött; vagy ez a tisztulási folyamat vége. Tudni kell hogy mentőzik, sok mindent látott már, így rá hallgattam. Akkor már 4 órája nagyon véreztem, 2,5 óráig bírta egy Tena betét!

Azt hitem, reggelre a matracot is kidobhatjuk, olyan véres lesz minden. 2 Tenát tettem be alváshoz; elöl és hátul is kilógott egy picit...

Reggelre minden elmúlt, sőt, aznap nem is véreztem! Láttatok már ilyet? Hívtam az orvosom, azt mondta, oké, semmi baj, jó hogy elmúlt, de most akkor várjuk meg a mensit, és utána néz meg. Ma, a 26. napon ismét pecsételek. Bár tegnap fájogatott a derekam, nem tudom hogy ez most a mensi lesz, vagy csak ismét a franc tudja mi vérzik.

2012. jún. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!