Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, jártatok már úgy,...

Lányok, jártatok már úgy, hogy egészségesen kellemetlen érzés volt ott lent?

Figyelt kérdés
Végtelen gyógyszert (Dalacyn krém, 2 doboz Betadine, Canasten Combi) belémtömtek "találomra", mert a laboratóriumi kenetvizsgálatok negatív eredményt adtak, nekem meg csak égett a hüvelyem, néha viszketett, sárga folyással. Egyik doki azt mondta, de hülye volt mindenki, simán csak -talán fog.gátlótól- felborult a hüvelyflórám, nincs se gomba, se baci, használjak tejsavat. Ami pl megszüntette a sárga folyást és az égést, de most még kicsit viszket kívül. Elég hosszú ez a meccs... Ajánlat? Tapasztalatok?

2012. máj. 30. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor csak kívül viszketett kicsit és piros volt az orvos Pimafucort nevű krémet írta fel. Az tényleg jó volt és elmúlt tőle.

Ha meg már teljesen helyre áll a hüvelyflórád felejtsd el a mindenféle vegyi anyaggal történő mosást alul. Elég a tiszta víz+ úgyis csurog oda annyi tusfürdő, ami kell.

2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha se gomba, se baci, se vírus, lehet, hogy elég egy intim mosakodót venned és az helyreteszi a dolgokat. Lehet kapni intim törlőkendőt is, mikor kellemetlenül érzed magad, esetleg wc-re menetelkor töröld meg.
2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt.

Összevissza kezeltek mindennel, miközben a tenyésztés negatív volt.

Egyes krémektől úgy viszkettem mintha gombám lenne.

Tedd rendbe a flórád és hagyd békén magad ott lent!

Esetleg cserélj mosakodót. Én mindent végigpróbáltam míg végül úgy döntöttem ami egy újszülöttnek jó, nekem is jó lesz és azóta babafürdetőt használok ott lent.

2012. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az intim mosakodót javaslom neked, de olyat, aminek 4pH értéke van. Ha tényleg nincs se gomba, se baci, akkor talán ez is segít. :)
2012. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És még egy kérdésem lenne:

A krémek, amiket kívülre kenek, "lemorzsálódhatnak?"

2012. máj. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!