Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középiskolába megyek jövőre...

Középiskolába megyek jövőre és lesz most egy előzetes mindent átfogó orvosi vizsgálat. Ez miből fog állni? Mit néznek, mennyire kell levetkőzni? és van különbség az általános sulis és a középsulis vizsgálatok között?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy többen kell egyszerre bemenni? Nálatok hogy volt ez? 14L

2012. máj. 30. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt senki nem kérheti, hogy vetkőzz meztelenre, de viszont már írták itt többen is, hogy volt olyan, hogy a lányoknak megnézték a punciját, hogy a koruknak megfelelően fejlődik-e. Viszont ha meg akarják nézni a puncidat, a hüvelyedbe nem nyúlhatnak, és Neked jogod van sz egészet megtagadni!!!!
2012. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi sulinkban úgy volt h egy szál bugyiban zajlott a vizsgálat, de egyesével vizsgáltak meg mindenkit
2012. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk vizsgáltak látás,hallás,gerinc,súly,magasság,vérnyomás,Megnézték a végtagjainkat,pl van e lúdtalpunk vagy ilyesmi.Vizsgáltak cicit.Én nagyon szégyenlős vagyok,ezért nem voltam hajlandó levenni a melltartót.Úgy oldotta meg hogy benyúlt a melltartómba.Nem kényszeríthet semmire.Egyedül ment be mindenki.Ne aggódj,nem vészes :)
2012. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképpen sem kötelezhetnek, hogy levesd a bugyid és/vagy melltartód. De valószínűleg nem is kellene...
2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiúk hármasával bementek és gatyára vetköztek. Megcsinaltak a szokasos magasság, latas és sulymeresttt. Majd mindenki levette a boxerét és a doktornő megvizsgáa a faszunkat. Nem volt veszes, pedig szegyellős vagyok. 17/f
2013. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!