Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy - rendszerte...

Az normális, hogy - rendszertelen táplálkozás mellett - van hogy akár egy hónapig tart a menzeszem? És van hogy egyszer hó elején és az utána következő alkalommal hó végén jön csak meg?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve jött meg először.

2012. jún. 15. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális dolog 1 hónapig, vagy egy hónapon belül kétszer vérezni.

Rengeteg vért vesztesz így. Keresd fel az orvosod. Ha még nincs, akkor gyorsan keress egyet.

2012. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 napnál tovább tart a menstruáció, akkor mindenképpen orvoshoz kell menned!
2012. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már beterveztük a dokit, de anyám szerint csak a hormonháztartásommal van baj... Én nem tudom, most nyáron úgyis lesz időm, muszáj lesz elmenni orvoshoz.:S
2012. jún. 15. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért nem eszel normálisan? Tinikorban a fogyókúrák hatására akár le is állhat hosszú időre a menzeszed! Totál felborítod a hormonháztartásodat és az épp kialakulóban lévő tested fejlődését. Később meg jössz kérdezni, hogy miért kicsi a mellem, miért olyan a puncim mint a 8 éves kishugomé......
2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Khmmm...

Csont és bőr vagyok, életemben nem fogyókúráztam, de anyám és öreganyám alkatából is adódik hogy hiába eszek, nem bírok elhízni. A melleim így is sokkal nagyobbak mint az évfolyamomba járóknak, és nem is értik hogy ez hogy lehet, ha nem eszek sose semmit. És nem azért nem eszek mert anorexiás vagyok, az okához semmi közöd. Köszi hogy a részletekbe kötsz bele, legközelebb próbálj a kérdésre koncentrálni!

Amúgy ha nem lenne mellem sem kérdeznék semmit, van akinek kicsi. Ha meg olyan lenne a puncim mint a 8 éves húgomé, akkor valószínűleg nem itt kérdezném meg.;)

És mielőtt belekötnél hogy akkor ezt a kérdést miért itt tettem föl... Mint azt olvashattad, anyámmal már beszéltünk erről és a doki is biztos. Csak kíváncsi voltam hogy mások mit tudnak erről, hátha megtudok még valamit.

Legközelebb légy kicsit empatikusabb ha ilyenről van szó, lehet hogy más nem viselné így a töketlen kommentjeidet. Ismeretlenül ne írj ilyet. Persze ezt névtelenül könnyű.:)

2012. jún. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!