Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sokat eszem mégsem...

Nagyon sokat eszem mégsem hízok.. hogyan lehetne mégis?

Figyelt kérdés
152 cm és 41 kg. vagyok. Az átlagnál többet eszem,de nem látszik rajtam semmi! Kérlek segítsetek! hogyan hízhatnék?
2008. ápr. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj dietetikussal!Lehet,hogy orvoshoz is el kéne menned,nincs semmi más gondod?(Hasmenés,fáradékonyság?)Ja és azt se ártana tudni,hogy hány éves vagy?
2008. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed rendben van? Lehet, hogy érdemes lenne csináltatni egy vérképet, hogy megtudd. Ha ez okozza a bajt, gyógyszert kaphatsz rá, ezután már fogsz tudni hízni.
2008. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 16 éves vagyok és tudtommal nincs semmi ilyesmi gondom egyszóval egészséges vagyok:):D
2008. ápr. 28. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen gyors az anyagcseréd. sportolsz rendszeresen? ha igen akkor meg azért, mert mozogsz és a felesleg lemegy rólad.
2008. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet: gének vagy a szervezet elsavasodása.

Ha gondolod írj privit, beszélhetünk róla!

2008. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egézséges vagy,probálj este enni,nassolni.De ne vidd tulzásba.Egyél gyümölcsöket,vitaminokat.
2008. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!