Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyek melltartot, ha...

Hogyan vegyek melltartot, ha az egyik mellen majdnem 2 szammal kisebb mint a masik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden nonek kisebb az egyik, mint a masik.

De nekem ez eleg durva (regebben sportoltam, mindenre a jobb karomat hasznaltam igy azon az oldalon szinte csak egy kis "dudor" van, a masik meg 34A meretu.

Mar elegem van, ma 4 oran keresztul keresgeltem melltartot es vegul egyet vettem, ami a nagyobbik cicmet osszeperseli, viszont a kisebbiknel nincs akkora hezag :(

Legyszi adjatok valami tanacsot az ugyben!

23/L :(


2009. júl. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából mi nem tudunk ebben segíteni... Vagy vegyél ilyen betétet a kisebbhez, vagy próbálj meg méretre készíttetni melltartót. :)
2009. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a betét jó megoldás!

amiben viszont szinte biztos vagyok! nem az egyoldalú terheléstől kisebb az az oldali melled! akkor is ilyen lett volna, ha nem olyen sportot választasz. ez adottság, bár nem a legjobb, de hát, ha ezt örökölted, ez van, ezt kell szeretni. ha nagyon nem tudsz vele megbarátkozni, akkor plasztika. de akkor sem lesz sajna egyforma, mert amelyikbe szilikont rakatsz, annak a formája megváltozik, bekeményedik, sajnos.

2009. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Annyit tudok a dologról, hogy vannak speciális melltartók, amelyeket gyógyászati segédeszközként (gyógyászati segédeszköz üzletben) forgalmaznak. Ezeket olyan esetben, amikor pl. műtét miatt van vagy eltérés vagy műtéti úton történik eltávolítás, az orvos írja fel, és viszonylag kedvezőbb áron jutsz hozzá, mintha varratnál. Szerintem nőgyógyászodat nyugodtan megkérdezheted e témában.
2009. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a segitokesz valaszaitokat.

Nem is tudtam, hogy melltartot is lehet varratni! :)

Neeeem, inkabb legyek feloldalas, de plasztikat azt nem vallalnek be...de azert koszi :)

Azert gondoltam, hogy a sporttol ilyen, mert meg amikor 11-12 eves koromban elkezdtek noni akkor egyformak voltak, csak aztan 13 eves koromban elkezdtem sprotolni es gyakorlatilag a mai napig megy.Meg hat a csaladom notagjainak nincsen ilyen problemaja.

Koszi a hasznos valaszokat, mindenkinek dobtam egy zold huvelykmatyit :D

Asszem marad a varratas, vagy a "gyogycucc" :)

Bar kulfoldon elek, nem tudom hogy itt is lehet e, de max majd otthon elintezem :)

Udv

2009. júl. 8. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!