Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg menzesz...

Ti hogy oldjátok meg menzesz alatt?

Figyelt kérdés
Fürdés után ott lent mivel szoktátok megszárítani magatokat? Én ott is törölközővel szoktam és ha véres lesz, akkor hideg vízzel gyorsan kimosom belőle. De nem rég felmerült bennem a kérdés, hgoy vajon más hogy csinálja? Elgondolkodtam rajta, hogy ez annyira nem is higénikus.
2012. jún. 22. 17:36
 1/7 anonim válasza:
43%
hány éves vagy? 12?
2012. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Törölközővel, mivel tampont használok, így ritkán lesz véres.
2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha zavar, hogy véres lesz a törülköző, itasd fel intim törlőkendővel a vizet a puncidról.
2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de én WC papírral szoktam. Egyben van a WC és a fürdő, wc papírral gyorsan "megtörülközök" lent, majd lehúzom a WC-n, és nem kell mosni a törülközőt.
2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tamponnal fürdök, így nem lesz véres. De a törlőkendő és a wc papír jó ötlet!
2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én közvetlen ott nem szoktam megtörölközni. Betétet használok, azt a kis nedvességet fel tudja szívni.
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én külön törölközőt rendszeresítettem ennek. Anyukámtól tanultam és amikor vége van az aktusnak akk kimosom és van h az egész kijön van h nem egészen. Meg persze külön van a többi résznek. :)
2012. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!