Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, Túrós folyásom van, de...

Fehér, Túrós folyásom van, de viszkető, égő érzés nélkül. Ez gomba lehet? Volt már hüvelygombám is, de nem hinném, hogy ez esetben erről lenne szó. Nőgyógyászhoz csak két hét múlvára kaptam időpontot. Addig esetleg próbálkozzak canesten kombival?

Figyelt kérdés
a barátommal óvszer nélkül szexelünk(fogamzás gátlót szedek), mikor gombám volt ő is kente a nemiszervét azzal, amit a nőgyógyi felírt. de azóta is van fehér folyásom, és ciki, hogy közösülés közben olyan lesz a pénisze :S nem múlt el teljesen a gomba? vagy mi lehet a baj?esetleg a fogi gátló?? 18/L

#hüvely #fehér folyás #fehér túrós váladék
2012. jún. 24. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem tisztálkodj gyakrabban,intim mosakodóval,persze ettől a folyásod nem múlik el,de esetleg megelőzhető
2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Van valami esély rá, de feleslegesen ne kezelgesd magad. Amúgy én úgy tudom, hogy ilyen esetben sürgős esetről van szó, tehát időpont nélkül is odamehetsz a nőgyógyászatra, legalább is, ahová én járok, ott így működik, csak ki kell várni az időpontosokat és utána fogadnak.

Nekem mindig így kezdődött a hüvelygomba, hogy először a folyás, majd a viszketés, égő érzés. De nézzen meg egy orvos minél előbb, addig is a biztonság kedvéért használjatok óvszert.

2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
intim mosakodót használok ,a puncimat külön törölközővel törlöm, gombaölős sikosítót hazsnálunk.. :S mégis ez van. mit tehetnék még?
2012. jún. 24. 14:36
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 24. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne várd meg az időpontot a nőgyógyászhoz, hanem sürgősséggel menj el hozzá.
2012. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az nem kivitelezhető
2012. jún. 24. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha felborul a hüvelyflóra, akkor túlszaporodhatnak azok a gombák, amik egyébként természetesen jelen vannak a hüvelyben, de túlszaporodásnál okozzák ezeket a kellemetlen tüneteket és ugyanúgy lesz egy gombás fertőzése az embernek. Nem kell mindig elkapnia külsőleg.

Amúgy baktérium is okozhat hasonló tüneteket, nem csak gomba. Ezért ne kezelgesd magad, minél előbb menj orvoshoz.

2012. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a fogamzásgátlóm dobozára rá van írva, hogy folyás lehet tőle, de gondolom nem túrós lenne vagy nem??
2012. jún. 24. 14:51
 9/10 anonim válasza:
20%
Tuti, hogy nem szabad szexelned most legalább 3 hónapig. Nekem ugyanez volt, és szexeltem, és sajnos HPV-t kaptam. Ezen kívül a barátom húgycsövébe beleragadt egy nagy darab túró, amit az orvosnak kellett kivenni. szóval ne szexelj.
2012. jún. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A foggátló is okozhatja. Én több mint fél évig szenvedtem visszatérő hüvelygombától, viszketni sose viszkettem csak darabos fehér folyásom volt. Most 1 hónapja letettem a foggátlót de már kb a hónap felénél gyógyszeres kezelés nélkül elmúltak a tüneteim.


De fertőzötten nagyon nem ajánlatos a szex, főleg óvszer nélkül. Meg nem nem is valami gusztusos...utána a szádva beszed stb...brr


21L

2012. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!