Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark-tea bevált valakin...

A cickafark-tea bevált valakinek a menstruáció rendezésére? Nekem nagyon rendszertelen.

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
mit takar a nagyon rendszertelen? hány éves vagy? mióta menstruálsz? mikor volt napra pontosan az utolsó 5 menzeszed első napja?
2012. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Januári Hóvirág válasza:

Szia!


Mit értesz pontosan "rendezés" alatt? Amennyiben a vérzés csillapítását, a görcsoldást, akkor azt kell mondjam: ilyen szempontból remek. (Ha másra gondoltál, nem tudok nyilatkozni...)

2012. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok, 8 éve menstruálok, ez idő alatt egy pár hónap volt csak, amikor rendre megjött. Általában 6 hétre jön, vagy egy hónap kimarad. Össze-vissza. Gyógyszerrel semmiképp sem szeretném terhelni a szervezetemet, így mindenképp a természetgyógyásztaban gondolkodom.

Örülök, ha a görcsöket is enyhíti!b Az is szokott épp lenni...:)

Egyébként nőgyógyászatilag rendben vagyok, megvizsgáltak, szervileg oké minden.

20/l

2012. jún. 24. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:

leírnád, hogy pontosan mikor volt az utolsó 5 menzeszed első napja?


endokrinológushoz küldött már az orvosod?vagy kért laborban hormonvizsgálatot?

2012. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, volt hormonvizsgálat. 2 hónapja nem menstruálok. Előtte 2 hetes késésekkel jött meg. Dátumot nem tudok.
2012. jún. 25. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
az baj, a ciklus.hu-n vezetheted, ha azt sem tudod, mikor voltak a menzeszeid, akkor mire alapozod, hogy rendszertelen?
2012. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt csak tudom, hogy több mint egy hónap kimarad...azért van időérzéke az embernek. Régebben még felírogattam, hogy mikor jött meg, akkor is tapasztaltam, most meg csak tudom, hogy akkor menstruáltam legutóbb mikor a páromnál voltam, az meg 2 hónapja volt.
2012. jún. 25. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2012. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!