Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ifjú hölgyek! Ti...

Lányok, ifjú hölgyek! Ti vonzónak találjátok, ha egy pasi mellkasa, hasa picit szőrös?

Figyelt kérdés
Elsősorban az én korosztályom válaszaira lennék kíváncsi (én 18 vagyok, fiú) de jöhetnek más korúak válaszai is.
2009. júl. 9. 00:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én nem :S Pedig nem a divatmajmok tetszenek, isten őrizz, dehát tényleg undorodom a szőrtől :S talán azért, mert rajtam is több van a kelleténél.. 18/L
2009. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

a mellkasnál szeretem, ha egy picit szőrös.

azoknak a pasiknak, akiknek erősebb a mellkasszőrzetük, gyantáztatniuk kéne, vagy saját maguknak leszedni epilátorral, és akkor lehetne élvezni azt is, amikor teljesen sima, azt is, amikor már egy picit szőrösebb.


azt nem tartom vonzónak, ha egy férfinak szőrös a hasa, de nem csinálok ügyet egy pici szőrből.

2009. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Attól függ, hogy milyen az a szőr.A durva szőr nem tetszik.Van egy haverom, akinek viszont puha a szőre.A barátom mellkasa csupasz.23 éves.
2009. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
69%
A szőrtelen mellkas szerintem gyerekes, abszoludt a szőrös jön be. 22/L
2009. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
az a jó, ha csak egy kicsit szőrös vagy szőrtelen. ha nagon szőrös, az nem jó, nem lehet puszilgatni, csókolgatni, mert tele lesz a szám szőrrel. :S
2009. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Fiú vagyok, de szerintem egy teljesen csupasz mellkas inkább b.zis.
2009. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem jön be a sok szőr. Azt szeretem, ha nem szőrös egyáltalán, különben nem jó érzés simogatni, puszit adni rá és egyebek.

És én rosszul vagyok a szőrtől...


20/lány.

2009. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Lány vagyok és nekem az a férfias,ha szőrős a mellkasa. Na nem a szőrős mellkas,kigombolt ing,arany nyakláncra kell gondolni,de szerintem nem kell gyantáztatni sem,mert az selyemfiú érzetet kelt,legalábbis bennem.
2009. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeretem a borotvált testű pasikat, mert szúrnak.
2009. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem kérdés! A szőrös a férfias! :)
2009. júl. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!