Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátlót szedek...

Ha fogamzásgátlót szedek nagyobb lesz a mellem?

Figyelt kérdés

Ha elkezdem szedni az nem számít drognak? Nem okozhat függőséget?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK, AKI NEM TUD AZ TARTSA MEG MAGÁNAK A HÜLYESÉGÉT! köszi.



2012. júl. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A bejelentést megtörtént.
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még, hogy nagyobb lesz tőle egy nőnek a melle.

Nem számít drognak és nem okoz függőséget, ez pedig biztos.

2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétlem. Inkább más, kellemetlenebb mellékhatásokra számíthatsz majd (rossz esetben persze).
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van akinek megnőtt tőle de így egyúttal hízik is.Három ilyen ismerősöm is van az egyik 1 éve szedi és 9 kilót hízott.Szerinted megéri?

amúgy nekem sincs nagy mellem sőt inkább a semmi kategóriába tartozik szval megértem mit érzel :/

2012. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettő élő példát láttam falubeli lányoknál. Huszonévesek bepasiztak, valószínűleg fogamzásgátlót szedtek, és egyszercsak igencsak megnőttek mell tájékán. Elvileg ez is lehet mellékhatás, de vagy bejön vagy nem. Lehet részben genetika dolga is.
2012. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!