Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miota peteérésem volt megvan...

Miota peteérésem volt megvan nagyobbodva a petefeszkem meg a petevezetekem egy oldalon .3 nap mulva fog megjonni. Most szeritetek ez normális?

Figyelt kérdés

Anyanak mondtam aztmondta elvisz ma ultrahangra

masik kerdesem lenne hogy amugy nem gyanakszom a terhessegre meg a baratommal csak nyulkaltunk es szuz vagyok meg tehat nem nyult fel a huvelybe ..es megjott azota 2x de ha terhes lennek ez az ultrahang kimutatná?



2012. júl. 2. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Uh nélkül hogy látod, hogy meg van nagyobbodva a petevezetéked?

Ha megultrahangozza a méhedet is, akkor látszik a terhesség is.

2012. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képzeld nekem is pont ez van most, és egy hónapja hagytam abba a tablettát, és 4éve szedtem és most kicsit megzavart, azért hagytam abba. Voltam nőgyógyásznál, de nem talált semmit, pedig eléggé meg van duzzadva, de nekem a húgycső és a hüvley között van megdagadva. És nem is jött meg... te szedsz tablettát? Nem lehet hogy amiatt van ez az egész?
2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt spermás a fiú ujja, mikor nyúlkált, akkor kizárt, hogy terhes vagy.
2012. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem latom csak erzem ha megtapintom

masodiknak en nem szedek tablettat es meg csak le se fekudtem a parommal csak ahogy leirtam nyulkaltunk es azota 2x meg is jott

de egyebkent megsem ujjazottmert ugyvolt h kielegitettem ot oralisan utana megtorolte zsepivel a kezet utana pihentunk fekudtunk kb 15 percet esutana izgatta a csiklomat es kinyalt.. szovalen terhessegre nem nagyon gyanakszom

2012. júl. 2. 11:12
 5/5 A kérdező kommentje:
3. : es meg ahuvelybe sem nyult fel mert ugye szuz vagyok
2012. júl. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!