Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalommal raktam fel...

Első alkalommal raktam fel hüvelytablettát de nemoldódik fel, mitcsináljak? Kivegyem? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
tegnap este raktam fel magamnak az első hüvely tablettát ...jó mélyre raktam de lehet hogy nem eléggé?? mert reggel mikor felkeltem megnéztem magamnak és még mindig bennem volt.! Nagyon félek.
2012. júl. 3. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

be kell nedvesíteni egy picit, akkor könnyebben oldódik.


hogy nézted meg?

O.O


valószínűleg az első pisinél kicsúszott

vagy ha nem akkor a nap folyamán kifolyik belőled

2012. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát felnyúltam magamnak..de már most kezd oldódni remélem kitisztul belőlem..:(
2012. júl. 3. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anya orvos. Idézem. "Igazából teljesen normális ha még másnap is bent van. Főleg ha Canestenről van szó, annak szokása, hogy nem oldódik fel egy könnyen. (De ettől függetlenül jó gyógyszer.) Másnap teljesen normális, ha akár még egy kicsi darabka is bent van, bár nem szokás nézegetni. Szóval ne aggódjon"
2012. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már most feloldódott az egész de nem akar távozni nem folyik ki belőlem..ez baj???..vagy eddig még nem történt semmi...am igen canestenről van szó.
2012. júl. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!