Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációkor lehet...

Első menstruációkor lehet tampont használni? Vagy nem ajánlott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bár erről sokan vitatkoznak, de én azt javaslom, hogy csak akkor használj ha nagyon muszáj pl. strand, vagy intenzív mozgás miatt, hiszen nem valami egészséges, ha órákig a hüvelyben van a véres tampon. De erről mindenkinek más a véleménye. Én csak leírtam az én véleményem, de Neked kell dönteni!
2012. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi !! :))

Még mindig jöhetnek a komik !! :)

2012. júl. 4. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
szabad megkérdeznem hogy hány éves vagy?
2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég későn, 15 éves koromban jött meg az első menstruációm, és a második alkalommal kezdtem el ob minit használni. Persze éjszaka nem, meg ha itthon vagyok akkor sem, maximum a legerősebb napokon.

Szerintem ezt az egy hetet inkább bírd ki, zuhanyozz sokszor, stb, tapasztald ki, hogy mikor több, mikortól kevesebb, aztán jöhet a tampon:)

2012. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok nem javaslom még csak ha nagyon erősen jön vagy ha élményfürdőbe mész esetleg.
2012. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12 és fél éves vagyok !!


Köszönöm szépen a válaszokat !! :)

2012. júl. 5. 16:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig lehet válaszokat küldeni !! :))
2012. júl. 5. 16:39
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon korán, 9 éves koromban jött meg.. Én azóta sem használok tampont..Még nem érzem hogy készen állnék e rá.. Ha van ilyen 😂 Elsőnél még szerintem ne használj..Hosszabb ideig nem is ajánlatos bent hagyni a tampont.. Olvasd el a tájékoztatót azon is van pár dolog..
2015. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!