Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha ma elmúlt a menstruáció...

Hogyha ma elmúlt a menstruációm, már csak egy gyon kevés barna van / ami szerintem holnapra el is mulik / akkor lehetséges az hogy holnap ha strandra megyek a vizben még fog jönni vér ha ma egéaz nap nek. Vagy akkor már nem valószinü?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres már a menstruációd? Hány éves vagy? Ha már se vér, de barna folyás nincs, akkor nyugodtan mehetsz strandra.
2012. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

12 vagyok..és nem rendszeres .

De se a pisi se a betét nem véres..amikor kitörlöm.akkor.meg olyan a papir..: oo

2012. júl. 7. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ha holnap akarsz menni strandra, akkor már lehet, hogy akkor se lesz semmi barna ha megtörlöd a puncid. Első voltam.
2012. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És hogyha lesz az baj ?:|

Mivel amúgy nem folyik.

2012. júl. 7. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Megint az első vagyok. Ha csak úgy veszed észre a folyást, ha megtörlöd a puncid, akkor se lehet tampon nélkül vízbe menni, mert nagy a fertőzésveszély.
2012. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De az a furcsa hogy aamikor reggel először voltam wc .n akkor semmi nem volt .

És hogyha holnap reggelre már úgyse lesz hogy kitörlöm..akkor biztonságos ?

2012. júl. 7. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint az első vagyok. Ha már semmi folyásod nem lesz akkor sem ha törlöd a puncidat, akkor nyugodtan fürödhetsz tampon nélkül! :)
2012. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben.köszönöm első:D

nagyon remélem hogy eltudok menni(:

2012. júl. 7. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót Neked! :) Első voltam.
2012. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. júl. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!