Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most volt a harmadik menstruác...

Most volt a harmadik menstruációm és tampont akarok használni próbáltam, de nem tudom felhelyezni mert rossz érzés és ezer próbáltam light dayt-al próbálkoztam, hogy tudnám fájdalommentesen felrakni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lábad tedd fel a kád,vagy a wc -re és told fel egyenesen...ha nem sikerül várj egy kicsit..majd próbáld ujra..akkor lesz jo helyen ha egyáltalán nem érzed..

ha felraktad akkor ülj ,vagy guggolj 1x 2x higy jo e...:)


Ha legelőször nem siker ne csüggedj..próbálgasd :)

16/L

2009. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

próbálkozz minivel, azzal könyebben fog menni. amúgy az jó "taktika" amit az előttem levő írt.

nyugi, belejössz

2009. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ha egyántalán nem sikerül akkor annak mi lehet az oka? most próbáltam 3-szorra.
2009. júl. 10. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet rossz szögben toltad...lazulj el ne görcsölj..

tegyél be éjszakára egy betétet...majd holnap próbálkozz ujra...menni fog az..:)

2009. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

előbb utóbb sikerülni fog.

de azis egy módszer, hogy kicsit szétterpesztett lábakkal állsz a földön, bedőlsz egy kicsit, egyik kezeddel a térdere támaszkodsz, de csak lájtosan, és aztán beleht így lazulni. szal lehet így érezni, hogy szabaddá vált az út odalent, de ehhez így elkell engedned magad. és amikor ezt érzed, akkor told fel. de fontos h közben ne feszíts rá, mert nemfog bemenni, és kellemetlen lesz. maradj lazulva.

2009. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De én nem tok ellazulni:S és hogyha sokáig probálkozom akkor mitől fog könnyebben felmenni?
2009. júl. 10. 21:38
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor használj betétet..
2009. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a betét az jobb lenne, de szörnyen utálom, zörög, kényelmetlen.Ha mini tamponnal probálkozok könnyebben fog menni?
2009. júl. 11. 10:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Lazulj el..ne akard görcsösen..és igen..a minivel sokkal könnyebb.
2009. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
márpedig muszáj lesz ellazulnod, olyan nincs h nemtudsz. mindneki eltud lazulni, és előbbutóbb mindnekinek felmegy a tampon.
2009. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!