Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem tapasztalatokat...

Esztus90 kérdése:

Tudnátok nekem tapasztalatokat mondani Dr. Lövey János nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Eddig Csépány Adrienn doktornőhöz jártam, magán rendelésben nőgyógyászatra, nagyon megvagyok/voltam vele elégedve, de múlthéten amikor be akartam jelentkezni hozzá, az asszisztense közölte, hogy a doktornő mivel kismama így nem rendel, és a doktornő férjét Dr. Lövey János urat ajánlotta. Most kicsit meg vagyok ijedve, mert nem egy egyszerű eset az enyém. ( több nőgyógyászati problémám van) ezért lennék bármilyen tapasztalatra kíváncsi a doktor úrral kapcsolatban.

#dr lövey jános #hatvani nőgyógyász
2012. júl. 9. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne tarts tőle...én is jártam hozzá négy évig,nagyon jó szakember..én sem voltam pedig egyszerű eset..
2012. júl. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molly89 válasza:

Szia Esztus90!

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te eddig a doktornőhöz jártam de mivel megtudtam hogy kismama így mást kell választanom és is Lövey-re gondoltam. Te voltál nála magánrendelésen? Esetleg az elérhetőségét el tudnád nekem küldeni. Milyen tarifával dolgozik? Válaszod előre is köszönöm

2012. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Tud róluk valaki friss infót? Utoljára azt hallottam, hogy Löveyt elhelyezték Hatvanból, talán Esztergomba, és mindketten oda költöztek. De ez nekem kissé furcsán hangzik, hogy csak így itt hagytak volna mindent. Nekem is csupa jó tapasztalatom van a doktornővel kapcsolatban, és ha rendel még, visszatérnék hozzá. Eddig, úgy tudom, a gyöngyösi magánrendelését is megtartotta (mivel ott dolgozott korábban) de olyat is mondtak, hogy a kismamasága miatt már csak Hatvanban magánrendel. Most meg az a hír jött, hogy elköltöztek mindketten. Tudja valaki az igazságot?

Köszi

2013. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Molly89 válasza:
Szia nem költöztek el én a férjéhez járok hatvanban magánrendelésre szóval itt vannak szerintem a felesége már rendel mert az mondta nekem a dr úr hogy ő van otthon a picivel
2013. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát én még egy ilyen bunkó,nem törődöm,és etikátlan orvossal nem találkoztam!!Unoka húgom 18 éves lesz,hasi panaszokkal háziorvos nőgyógyra küldte.Első találkozás(meghatározó élmény) ilyen orvossal, egy izgulós,félős lánynak:Megkérdezte a lányt,hogy ki a franc küldte oda,és miért sürgősséggel,és hogy ki egyáltalán az az orvos,majd felhívta a rendelőt,mert számon akarta kérni,miért adott sürgős beutalót!Majd flegmán rászólt a lányra,NA VETKŐZZ!!Kettőt nyomott a hasán,majd megvetően azt mondta,menjen haza semmi baja!És vizsgálati lap nélkül kitessékelte ,de előbb még az összegyűrt beutalót a kezébe nyomta!Háziorvos elképedt,újra megvizsgálta,egyértelműen érez valami rendellenességet,és ma viszem egy másik nőgyógyászhoz!!
2013. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az utolsó válaszadó helyzetét átérzem. Én a doktorúrnál voltam 12 évesen menstruációs panaszokkal, ugyanis már 28. napon keresztül menstruáltam. Nála születtem ezért édesanyám próbált neki bemutatni, de csak bunkón odaszólt valamit, hogy feküdjek fel az asztalra. Nagyon meg voltam ilyedve és féltem is, de továbbra is bunkó megjegyzéseket tett úgyhogy az első benyomást szépen megtette. Egyébként a felesége elérhetőségét meg tudná adni valaki? Sok jót hallottam róla és hozzá szeretnék járni inkább mert eddig az összes nőgyógyász akivel találkoztam kész katasztrófa volt..

17/L

2016. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsanna70 válasza:

Nem túl aktuális, de nekem most volt szerencsém a doktor Úrhoz és gondoltam leírom én is tapasztalatomat, hátha valakinek segít..Szóval néhány hete igen erős, darabos és rendszertelen vérzés miatt kerestem fel a nőgyógyászati szakrendelést! A sors Dr.Lövey Jánoshoz sodort...rendesen megvizsgált és műtétet javasolt! Gondoltam akkor már megkérem Őt, hogy elvégezné e a beavatkozást, természetesen igent mondott. Eljött a műtét napja, addig nem találkoztam újból a doktor úrral és a reggeli vizitnél megismert, sőt feszültségoldásként még viccelődött is. Műtét után bejött hozzám és kedvesen érdeklődött hogylétem felöl! És mindezt úgy tette, hogy én egy fillért nem adtam neki, nem voltam valakijének a valakije. Ez nekem nagyon tetszett, sőt még kérésem is volt felé, amire ha nemmel válaszolt volna sem lehettem volna felháborodott! Na én ekkor úgy éreztem, hogy megérdemli a borítékot! Nem akarta elfogadni, de mondtam, hogy ezzel szeretném megköszönni a munkáját és a segítségét! Szóval nekem egy szavam sem lehet csak pozítív élményem volt vele! Bátran ajánlom bárkinek!


Egyébként meg tudni illik, hogy olyan dolog, orvos vagy helyzet úgy sincs ami mindenkinek megfelel! Nekem oké, de lehet Neked nem fog tetszeni...

2016. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig röhögve jövök ki tőle. Két éve járok hozzá, ő az első nődokim, de a legkevésbé volt rossz élmény. Szerintem próbálja poénosra venni a figurát, hogy oldja a helyzetet. Szerintem nagyon jó szakember, csak ajánlani tudom. Kedden és csütörtökön rendel Hatvanban, előzetes bejelentkezés szerint. Egy vizsgálat azt hiszem 10.000 forint. Rám hónapok múltán is emlékszik és mindig megkérdezi hogy vagyok és mizujs a barátommal. Mindig beszól, hogy fogynom kéne, de csak viccesen, pedig igaza van. Mindig úgy köszön el, hogy "Jól van, vigyázzon magára!" Szerintem nagyon jó fej. :)
2016. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!