Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 10-11 éve van fent a...

Ha 10-11 éve van fent a spirálom, okozhat 3 hétig is eltartó vérzést?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a spirált nem kellet volna cserélni? mert jó régóta van fent.. lehet az a ludas.
2012. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De valószínűleg már le kellett volna cserélni, csak eddig nem okozott gondot. És hát amíg nincs problémám, addig nem szivesen megyek orvoshoz. Lehet hogy nem jó hozzáállás ez, tudom.
2012. júl. 17. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha jol tudom max 5-8 évig lehet fent. Igy lehet le sem fogják tudni majd simán venni. nekem anyukám járt ugy hogy benne felejtödött egy valahogy és betettek ujat az le is jöt simán de a másikat csak kismütéttel tudták kiszedni annyira benötte a nyálkahártya.

Elég baj ha eddig nem vettél róla tudomást okozhat galibát rendesen.

2012. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az egyéb vizsgálatokról, pl méhnyakrák szürés ne is beszéljünk. Senki se szeret orvohoz menni, késöbb még rosszabbb ha már ott a baj.
2012. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van, felelőtlen vagyok (voltam)!

De most rendesen megijedtem, úgyhogy változtatok rajta.

2012. júl. 17. 14:00
 6/6 csányiné pintér anit válasza:
a spirált 5 év után lekelett volna vetetni nem jó ha sokág fent van még ha nincs is gond be tud ágyazódni és akkor szerencsés ha nem műtéttel kell levetetni!( én így jártam)
2012. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!