Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után hólyaghurut?

Szex után hólyaghurut?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek fogamzásgátlót és az első gumimentes együttlét után pár nappal nekem hólyaghurutom lett. Azóta 1 hónapig gumival védekeztünk,majd most 2 napja megint anélkül és megint kijött a hólyaghurut. Állítlag kevés folyadékot iszok és ebből együttlét után kialakulhat,de gumival mért nem jön ez elő? Más is szenved ilyennel? Állítólag sok nőnél van ilyen,de én 1et sem ismerek és azt is hallottam,hogy ez krónikussá is válhat..

Már arra is gondoltam,hogy abbahagyom a gyógyszer szedését,nade ha pár év múlva gyereket szeretnék és gumi nélkül leszünk együtt akkor mindig ezzel fogok szenvedni?

Kérlek segítsetek hogyan tudnám ezt kikerülni,mert minden mellékhatástól féltem én ami végül nem lett,de ilyenre nem gondoltam,hogy pont ilyen problémánk lesz. Vagy fertőzése van a barátomnak azóta és azért kapom ezt el? Nem tudom,kérlek segítsetek...


2009. júl. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetséges szex után a hólyaghurut, és télleg sokszor szokott előfordulni. de én úgyhallottam, h idővel elmúlik, nemlesz folyton ez, h mindig kiújúl, csak hagyj neki elég időt, h teljesen meggyógyulhass.
2009. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az, hogy gumival nincs semmi gondod, felveti hogy a párodnál lehet valami tünetmentes fertőzés, aminek jó lenne utánajárni.

Amit te tehetsz, az az, hogy szex után mindig pisilsz, akkor is, ha nem igazán kell - ezzel a húgycsövedbe éppen felvándorló dolgokat valamennyire "ki tudod mosni", illetve vörösáfonya kapszulát kezdesz szedni megelőzésképpen, nagyon hatásos húgyúti dolgokra, gyógynövényboltokban megtalálod.

2009. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! A párod menjen el egy urulógushoz, nálunk ugyanez a helyzet nekünk fél évig azt mondták biztos a fogamzásgátló, bizto chlamydia, nekem van bajom. Aztán kiderült hogy neki van krónikus prosztata gyulladása, és ő adogatta nekem mindig át a baktériumokat, amik nála tünetmentesen jelen voltak, 9 hónapja kezelik őt, 1 hónapja azt mondták meggyógyult most megint kezdődik előrről.... És ez magától nem fog megoldódni.
2011. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!