Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok javasolni hormontarta...

Tudnátok javasolni hormontartalmú természetes készítményt?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a Gynex cseppet az ÁNTSZ bevonta. A PCO-m miatt szerettem volna szedni. Esetleg tudnátok valamilyen hasonló gyógynövényes cseppet, ami segít PCO betegségben?

2012. júl. 20. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
a kecskeruta tea állitolag jó az IR-re, de én nem hiszem hogy egy ilyen betegséget lehet szinten tartani természetes készitményekkel.
2012. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan természetesen szer nincs, ami hormonokat tartalmaz.

A barátcserjét ajánlják ilyenre egyébként.

2012. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En kecskerutatea, kromtabletta, baratcserje, D-vitaminnal elertem a celom: Kisbabank lett :) elötte 50-60 napos ciklusok, ultrahanggal bizonyitottan peteeres nelkül es mindket petefeszek tele apro cisztakkal.
2012. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Loszi szerencséd volt akkor, ritka a siker a diéta gyógyszer és torna nélkül.....
2012. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Valóban rosszul írtam. Nem hormonkészítményre gondoltam, hanem olyan természetes szerre, ami a hormonokra hat.


Amúgy gyógyszert szedtem a PCO-ra több mint két évig. Azzal meggyógyulni nem lehet. Én úgy tapasztaltam, hogy a természetes módszerek többet érnek.

2012. júl. 22. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Agi, azt elfelejtettem irni, mert nagyjabol termeszetes mar nekem, hogy odafigyelek, mit eszem es sokat sportoltam, a pozitiv tesztig heti 5-6 spinning es step + egyeb, pl. bringaval vagy futva jartam dolgozni. Ettöl függetlenül lehet, hogy szerencsem volt, de nem gondolom, hogy gyogyszerrel kene bombazni az amugy is szetesett hormonhaztartast. Ebben a kerdezö utolso hozzaszolasaval ertek egyet. Mindenkinek jo egeszseget kivanok!
2012. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!