Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az energiaital miatt késhet a...

Az energiaital miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és még nem jött meg a menstruációm. Elég régóta, rendszeresen iszok energiaitalt (tudom h nem kellene) :/ azt hallottam hogy emiatt késhet.
2012. júl. 21. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem késett miatta. Szóval szerintem még csak nem jött meg és kész:)


De tényleg csökkentened kéne a bevitelt! Ha az íze tetszik, akkor vegyél vmi olyan ízű rágót vagy olyasmit, ha a hatása, akkor igyál zöldteát.

2012. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem befolyásolja.
2012. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha még soha nem jött meg a menstruációd, akkor honnan tudod, hogy késik? Mihez képest késik? Egyébként ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor kell orvoshoz menned.
2012. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Csak azt nem értem minek iszod az a vizeletet.
2012. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha rendszeresen és sokat iszol energiaitalt, akkor lesznek ennél nagyobb problémáid is.
2012. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem is mondott ilyet hogy soha nemjött még meg neki,csak hogy nemjön meg,azaz késik a havija....

amugy szerintem nincs összefüggésbe,ilyenkor még nem rendszeres és azért késhet :)

2012. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 11:46-os vagyok. Azt írta a Kérdező, hogy még nem jött meg a menstruációja. Bár jó lenne, ha valamit reagálna a hozzászólásokra.
2012. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. eddig még egyszer sem jött meg, és azért írta hogy "késik" mert ennyi idősen szinte már mindenkinek megvan (tudom hogy mindenki másképp fejlődik) ezért gondoltam hogy talán emiatt nem jött még meg
2012. júl. 21. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
elnézést a tévedésemért,de szerintem nincs összefüggésben az energiaitallal
2012. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!