Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van mindig fehérfolyásom?

Miért van mindig fehérfolyásom?

Figyelt kérdés
Mióta menstruálok azóta van..ha nem használok tisztaságibetétet estére mindig kellemetlen szagú és foltos a bugyim.De mindig van...5 hónapja szültem azthittem ezután elmúlik de nem ..Nem tudom már mit csináljak mert kellemetlen hogy még szaga is van:((
2009. júl. 16. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Felborulhatott az egészséges hűvelyflora, most a szüléssel is össszefüggésbe hozható egy esetleges gombás fertőzés. A kellemetlen szag és az hogy nyoma van a fehérneműn, erre utal. Ha már voltál vele a nőgyógyászodnál és nem állapított meg semmit, akkor próbálj meg tejsavas irrigálást, valamint ezt a cseppet. Én jó ideje használom és megszüntek a problémáim. Gombaölő és immunerősítő hatása van. Grapefrult cseppek echinaceával. Dm boltokban is lehet kapni, 1.300 Ft körül van az ára és sokáig elég.
2009. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..csak azt fogom fel nehezen hogy 13 éves korom óta ez van...szóval nem lehet gombásfertőzés nem?Azóta?nem viszkedek amúgy
2009. júl. 16. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Spirálod van?

Mert az is okozza ezeket a tüneteket.

2009. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyenge immunrendszer is okozhatja, amennyiben műszálas fehérneműt használsz, át kellene térni a pamutra. Ha már csinált az orvos labort és negatív, akkor meg lehet próbálni amit az első válaszban ajánlottam. Irrigálást és a cseppek szedését. Esetleg lehetne kérni candida vizsgálatot, mert ha elszaporodott a szervezetedben, az is okozhat makacs folyást.
2009. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 13 éves kora óta tart, akkor nem lehet a spirál az oka.
2009. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs spirálom..Lehet akkor elkéne mennem orvoshoz,persze erre eddig is gondoltam de eddig nem mertem mostmeg nincs időm.De szakítok rá:)Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 16. 11:56
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

a folyás önmagában nem betegség. majdnem minden nőnek van. gondolom, mivel szültél, nőgyógyász látott egy párszor, így ő helyből megállapította volna ha gombád van. így a folyás nem összekeverendő a gombával. azért mert vkinek folyása van még lehet teljesen egészséges.

ha a folyás mellé viszket, vagy kellemetlen szagú, akkor érdemes orvoshoz fordulni, mert az vagy vmi gyulladás v fertőzést jelez.

szóval itt csak a kellemetlen szag a mérvadó, a folyás az nem. a folyás teljesen természetes, ha nem társul hozzá szag, v viszketés.

2009. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
JAJJJJJJJ, nehogy vegyél cseppet,mert neked az nem jó. én már szedem február óta, nekem bevált, de én nem vagyok anyuka. Mert a betegtájékoztató azt irja hogy nem lehet szedni kismamáknak és szoptatós anyukáknak. ha szopik a pici, akkor nagyon rossz lesz a tejed. ha már nem szoptatsz, akkor elsőnek kérdezd ki a tanácsát a dokinak, hogy szerinte ez a csepp jó lesz -e neked.
2009. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos már nem szoptatok..de szerintem orvost megkérdezem mert ez elviselhetetlen..Köszönöm Mindenkinek:)
2009. júl. 17. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!