Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót érzek a mellemben....

Csomót érzek a mellemben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csomót érzek a mellemben és nem tudom mitől lehet.

Csak az egyikben. Még csak 17éves vagyok.


2009. júl. 16. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni. Lehet, hogy csak megütötted, de akár mellrák is lehet.
2009. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17évesen???

Amúgy nem ütöttem meg az biztos, szóval nem tudom..de most megijedtem.

2009. júl. 16. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnagyobbodott nyirokcsomó is lehet, vagy egy jóindulatú ciszta. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. El kell menni nőgyógyászhoz, megvizsgál és inkább vizsgáljon meg feleslegesen ezerszer, minthogy elbagatelizáld a problémát.
2009. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezek lehetnek nagyobb méretűek is? mert én egy elég nagy méretű csomót érzek, tehát nem ilyen szilvamag nagyságú hanem nagyobb.
2009. júl. 16. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek nagyobb méretűek is. Mindenképpen orvos, mert laikus erre nem tud választ adni, csak tippelni. Ciklussal is függhet össze, hogy megnagyobbodott a nyirokcsomó a mellben. Édesanyádat kérd meg hogy kísérjen el, vagy barátnődet esetleg. Tudom, hogy az emberben szorongó érzés van, ha nőgyógyászhoz kell menni, de hidd el amint ott leszel megnyugszol és az orvos választ ad a problémára.
2009. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen, de muszáj lesz orvoshoz menni, anyumnak már szóltam is, szóval remélem minden rendben lesz, köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!