Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj ha 3 honapja...

Mi lehet a baj ha 3 honapja folyamatos vizelési ingerem van es nogyogyaszat es urologia eredmeny negativ az antibiotikum pedig nem hatasos mert csak javitja a tuneteket?

Figyelt kérdés
A panaszom a következő: 3. hónapja felfázásos tüneteim vannak ,amik nem mulnak el.Voltam urologiai vizeletvizsgalaton es nogyogyaszati vizsgalaton de minden teljesen normaris megsem mulnak a tunetek.Kaptam antibiotikumos kezelest(cifran es ospamoxot) a nogyogyasz pedig huvelykupot irt fel. .A tunetek gyogyszerszedes kozben javulnak de nem mulnak el.Gondoltam a nemi betegsegekre mint pl chlamydia de regota komly kapcsolatban vagyok ezert nem valoszinu.koszonom a valaszokat!

2012. júl. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd végig, hátha a természet segít.
2012. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mubby23 válasza:
nekem múlt év augusztus óta van így, amiket leírtál, csak nekem még hólyaghurutot is mondanak. nekem is csak a kúpok és gyógyszerek valamelyikér javult, de én már ott tartok hogy semmi se használ. én a tőzegáfonyát szedem most kezdtem nem régen a 2. sorozatot ami 60 szemes még sem javulok. én is régóta párkapcsolatba élek, szóval ha más nem lehet h a párunktól kapjuk el, vagy már igazából fogalmam sincs. nekem a lacto ladyt ajánlják hát majd meglátom.
2013. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. Kiderult lactobacillozis volt a hiba. szodabikarbonas oblogetes segitett. de visszatero a panasz. Hogy mitol van nem tudtak megmondani csak , hogy ritka hiszen ez a jo baci tulszaporodasa..
2014. jan. 23. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!