Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nőnek megjött a havi...

Ha egy nőnek megjött a havi "baja", akkor az mindenre berág?

Figyelt kérdés
tehát értelmes,normális,illedelmes kérdésre is képes, durcásan válaszolni?
2009. júl. 16. 15:58
 1/5 anonim válasza:
én például ilyen vagyok tök mindegy hogy it mond ha ideges vok berágok rá! morgok vele meg ilyenek de a pasim eltüri ez van probáld megérteni
2009. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"pasim eltüri ez van probáld megérteni"


de a pasid ilyenkor gondolom kevesebbet szól hozzád, ahogy észleli ezt. vagy esetleg szórakozik és hergel?

2009. júl. 16. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp éli meg ezeket a napokat, én pl. ha görcsöl a hasam, idegesebb tudok lenni, ha még valami baromsággal is megtalálnak aznapra, talán az első 1-2 napban vagyok kicsit ingerlékenyebb, de ez tényleg személyfüggő. 18/L
2009. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek. egyénfüggő. én például teljesen normális vagyok olyankor, sőt olykor még ellazultabb is tudok lenni, mint máskor.
2009. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mensimkor én is teljesen nyugodt vagyok, előtte lévő pár napban viszont ingerült... (: ilyenkor tudják, hogy beteg leszek
2009. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!