Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász látja a számítógé...

A nőgyógyász látja a számítógépben, hogy voltam-e már nála, vagy másik nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál. Elmennék, de tartok tőle hogy cikinek tartaná, vagy beszólna, vagy akármi, hogy még nem voltam. Szóval rájön erre valahogy?
2012. júl. 28. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen gépben? A te orvosi előéletedhez csak te, és a hivatalos szervek férnek hozzá, más nem.
2012. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megfogja kérdezni, hogy voltál-e már, de ne hazudj mondjad neki, hogy még nem, ha mond is valamit akkor is csak annyit, hogy már rég el kellett volna jönni, nem fog beszólogatni vagy lebaszni ettől ne félj, de már 21 vagy menj el mindenféleképpen még akkor is ha szűz vagy
2012. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
először szerintem válassz nőt, így nem lesz kényelmetlen. másodszor pedig elmész egyhez, ha nem kedves, akkor válthatsz utána. és semmi joga ítélkezni feletted. szűz vagy még? mert akkor meg sem vizsgál általában csak megtekint
2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. kb másfél éve szexelek.
2012. júl. 28. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom a nő dokikat, mert elég durván bánnak az emberrel ha nem szimpatikus nekik
2012. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Férfihez tervezek menni. A női nem tűnik szimpinek. Egy férfi talán jobban megértő.
2012. júl. 28. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem látnak semmit se a saját gépükön, csak azt amit ők vittek be előzőleg - de ahogy elnézem azt se nagyon nézegetik sokat...


Rohadtul nem összehangolt itt a rendszer, nem nyugat ez, hogy a dokik minden vizsgálatodat látják és ha akarnak webkonzultál a nődokid az endodokiddal... jahj milyen szép világ is lenne...

2012. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt Szegeden az endokrinológus látta az összes korábbi vizsgálatomat/eredményemet. Adtam volna neki a papírokat, azt mondta, hogy ha klinikán csinálták, nem kell, mert benne van a gépben. És tényleg, mert az ő általa kiadott leletbe több korábbi vizsgálatom eredményéből is "idézett".


Viszont azt nem tudhatja, hogy magánorvosnál voltál-e már korábban.

2012. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért gondoltam hogy látja, mivel mikor tüdőosztályon voltam, akkor volt valami elírás az adatoknál a számítógépben, és pont láttam egy másik osztályt is ahol már voltam abban a kórházban.
2012. aug. 1. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy látja
2014. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!