Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gomba lehet? (Bővebben a...

Ez gomba lehet? (Bővebben a tüneteim. )

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon viszketek ott, néha éget és fáj, be van dagadva, a folyásom nagyon sűrű, túró szerű, nagyon büdös és barnás színű. Ez gomba lehet? Mivel tudom enyhíteni? Ha nem muszáj nem mennék el orvoshoz. Főztem ki kamillát és azzal borogattam, úgy érzem jobb azóta. Ugye jól tettem, ez tényleg használhat rá?

Amúgy lehetséges, hogy úgy kaptam el ilyet, hogy metrón leültem sortban vagy rövid szoknyában?


2009. júl. 17. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüneteid utalhatnak gombás fertőzésre, bár a barnás folyás nem igazán illik bele a képbe, felmerül a kevert fertőzés gyanúja is (pl. baktérum, Trichomonas v.)Patikában vény nélkül tudsz venni Canesten krémet és kúpot is, de ha a tüneteid továbbra is fennállnak muszály lesz nőgyógyászhoz menni.
2009. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Canesten Combi a megoldás, 2000Ft körül van és ha ettől nem mulik el marad a doki, mert ugye később nem akarsz meddő lenni?
2009. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy előző kérdésre írtam, de neked is jól jöhet.



Én sokat jártam dokihoz ilyen gonddal.Hüvelygomba.Menj te is dokihoz.Nekem azt mondta a doki hogy jó a joghurt de nem gyógyításra, csak arra hogy a gyógyszer szedése miatt helyreálljon a hüvelyflóra.Voltam egy másik dokinál is idő közben ő meg azt mondta hogy a hüvelybe nem szabad semmit rakni mert azzal is felborítjuk az egyensúlyát.Az intim zuhany sem jó megoldás mert kimossuk a hasznos bacikat is.Intim mosakodó és kész semmi több.Jó anyáink sem használtak semmi ilyesmit és nem is voltak ennyit betegek.Szerintem menj dokihoz és majd az kigyógyít.

Nagyon fontos ne használj tangát és csak pamut alsóneműt hordjál.Vasald ki a törölközőket jó forró gőzölős vasalóval illetve a bugyidat is.Fontos hogy a párodat is kezeljék.Ja és ne használj tampont!Ha ezeket betartod és kikezelnek elvileg nem jön elő többet.


Én próbáltam a canestent nekem nem segített.Ha gomba akkor ha van szexuális partnered rá is ráragadt vagy éppen ő ragasztotta rád.Menj orvoshoz.Másrészről ha nem gomba hanem valami baci az még meddőséget is okozhat.Ki lehet bírni a vizsgálatot ennyit megér hogy meggyógyuljál.

Kitartást és jobbulást.

2009. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a rendes és kedves válaszokat! Ment a 100% mindenkinek! :)
2009. júl. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!