Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma felfedeztem egy csomót az...

Ma felfedeztem egy csomót az ágyékomnál jobb oldalon, kicsit megijedtem, mert bal oldalon nem találtam semmit. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kezdődő sérv,meg megduzzadt nyirokcsomó,vagy megerőltetéstől izomcsomó.Ha 1 hét alatt nem múlik el,mutasd meg sebésznek.
2009. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de első hallásra az egyik nyirokcsomód megduzzadt. Persze attól függ, hogy pontosan hol van az a csomó. De nagy valószínűséggel az lesz, mert az szokott ilyet csinálni. Pl. lehet, hogy megcsípett valami állat (rovar, bogár), vagy pl. volt egy kis seb, vagy feltörte a lábad a cip, a lényeg, hogy bejuthatott valami kórokózó (baktérium) a lábadon, mert ilyenkor a szervezet aktivizálja az első védelmi vonalat, és az a mrgduzzadással jár fizikai tüneteit tekintve. Irány a körzeti doki, majd ad valami tabéettát, aztán elmúlik. Na ez az én tippem, de még1x hangsúlyozom, nem vagyok orvos!
2009. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vészes, elmúlik. Ha nem, ügess el a háziorvoshoz (körzeti orvoshoz)és ő beutalhat szakorvoshoz.
2009. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!