Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epeköveim vannak, jövő héten...

Epeköveim vannak, jövő héten szerdán kell befeküdnöm műtétre vele. A jobb és bal oldalamat érezhetem a kövek miatt? Vasárnap volt egy görcsöm.

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ott ahol a petefészkeim vannak?
2012. aug. 10. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Az epe feljebb van, de attól még görcsölhet lentebb tőle. Nekem is voltak epeköveim, véletlenül derült ki. Akkor jöttem rá miért fetrengtem falat kaparva, ha megjött, hát amiatt...
2012. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A műtét hogy zajlott?
2012. aug. 10. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére jól :D vasárnap este bementem kórházban, addig minden vizsgálatot letudtam, majd hétfő reggel előkészítettek. Mindenki rendes volt, még csövet se kaptam, mert alig véreztem. Másnap délelőtt már mentem haza.
2012. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az tök jó! Akkor szerdán lehet, hogy engem is megműtenek már? Reggel 8:30-ra kell mennem. UH., labor, EKG meg van. Bízom benne, hogy szerdán meg is műt.
2012. aug. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!