Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Miskolciak! Kinek volt...

Kedves Miskolciak! Kinek volt a Dr. Horti Lehel nőgyógyász munkájával kellemetlen esete, rossz emléke? Nekem sajnos volt, s azóta álmatlan éjszakáim vannak lekezelő, arrogáns viselkedése miatt! Kata

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem Lökös Bélával van ugyanilyen tapasztalatom.

Majdnem sírva jöttem ki a kismamagondozásról .((


Szörnyű, szerencsére soha többé nem kell látnom azt az embert.

2012. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy egy arrogáns paraszt sajnos.

Legalábbis velem az volt, aki fizet neki azzal gondolom nem ilyen.


Első kismamagondozásomra mentem volna tudatlanul,nem tudtam, hogy előbb védőnőhöz kell menni.

Hiába ültem a sorszámommal, sorra hívta be az ismerős kismamáit, már mindenki bement, olyan is, aki sokkal később érkezett.

Végül az asszisztenstől tudtam megkérdezni, hogy hogy lehet ide bejutni (a doki meg sem állt, mikor hozzá szóltam a folyosón.).

Behívtak, közölte flegmán, hogy teljesen feleslegesen jöttem ide, de nagy kegyesen adott beutalót vérvételre.

Kérdeztem, hogy ide kell-e visszahozni a vérvétel eredményét, erre úgy nézett rám, mint egy hülyére (mintha nekem mindent tudnom kellene), szó szerint ezt mondta: Ide aztán ne hozza!

Kérdezem, hogy akkor ha valami problémám van, csak akkor jöjjek vissza?

Válasza: Ide aztán ne jöjjön!

-Akkor hová?

-Menjen be a kórházba, de ne ide!


Ez volt az utolsó szava hozzám, utána elfordult tőlem, kegyesen beszélgetett a nővérkével, én meg alig bírtam ki bőgés nélkül, míg megkaptam a papírom.

Soha többé nem akarok oda visszamenni!

NST-re is inkább lejártam a város másik végébe a Semmelweis SZTK-ba, csak hogy ne kelljen vele találkozni.

2013. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úhh, ez elég durva. Hogy lehet valaki ilyen paraszt?.
2013. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egy igazi tapló paraszt!
2013. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
látom, már 2 éves a kérdés, de azért én is leírom. 16 éves vagyok, menstruációzavarral küzdök, ezért fordultunk orvoshoz. tény, hogy nem vagyok már szűz, de semmilyen szégyellnivalóm nincs ezzel kapcsolatban, a "doktor úrtól" mégis olyan kérdéseket kaptam, hogy: "baszott már?" nos, szerintem ez nem orvoshoz méltó viselkedés, ezután más orvoshoz kezdtem járni.
2014. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves Kata!


Ha már így rátaláltam a kérdésedre, gondoltam én is leírom a véleményem. Pár hete voltam ennél a kóklernél... Munkahelyemre beérve éreztem, hogy gond van, így gyorsan a kollégák leszaladtak velem az ügyeletre, 3 óra várakozás után jutottam be. Közben próbáltunk érdeklődni, hogy soron kívül be lehet-e jutni, mert munkaidőben SOS jöttem el és tényleg rosszul vagyok. A "doktor" stílusa egyszerűen minősíthetetlen, egy bunkó paraszt. Úgy beszél az emberrel, mint egy darab szarral. Sírva jöttem ki!!! Aki hozzá kerülne véletlenül az nagyon vigyázzon, mert egy igazi bunkó!!! Nem tudom milyen a privát rendelésen, de a tb alapú kórházi fogadóidejében nem ajánlom senkinek hogy hozzá kerüljön!

2014. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem mai a kérdés, de leírom a véleményem....én nála szültem. Fogadott orvosom volt, így toltam is a borítékot (itt meg kell jegyeznem, hogy fele annyit mint amit máshol fizettem volna). A rendelésen nem kellett várakoznom, tudta ki vagyok nem csak egy a sok közül, majdnem minden alkalommal megkérdezte, hogy édesanyám egészsége hogy szolgál. Egyszer-kétszer neki is napja volt és nem volt túl kedves (mint mindenkinek van) de én meg voltam vele elégedve.A szülésre szabadságáról jött be éjszaka azonnal, később is meglátogatott, amikor csak bent járt a kórházban, ja és két ágyas szobába kerültem nem a tömegnyomorba. Az az igazság, hogy ma Magyarországon az egészségügy nagyon off-on van, ezért ha nem fizetsz, nagyon kevés helyen foglalkoznak normálisan veled. Az az érdekes ha annyira arrogáns, akkor miért van tele a váró mikor ő rendel?
2015. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan nem tudjak hogy milyen büdös Bogár egy intelligencia hányadostol függő ember akit ha meg fizetnek tud viselkedni pedig az orvosi etika pont ezt nem hirdeti....az ilyen esetekkel az orvosi ka árához kell menni hogy felulbiràljak a viselkedèsi formàjàt!


A kèrdès feltevèse sajnos igazolja a valósàgot tehàt nem kell gèniusznak lenni hogy kitalàljuk hogy Abban a kultúrában és szocializációs környezetben, amiben mi itt Európában élünk, nem fér bele az átlag ember erkölcsi értékrendjébe egy ilyen eset felett komolyabb következmények nélkül eltekinteni. Ha ettől eltérő felfogása van valakinek, orvosnak az nem jóságnak, vagy intelligenciának, hanem devianciának számít. Hála istennek, a törzsközösségi társadalom színvonalát itt Európában sikerült kinőni, és ez együtt jár olyan hátrányokkal, hogy bizonyos viselkedésformát a többség nem fogad el természetesként.De minden esetben segiteni kell az arra ràszorulóknak hogy ne èrezzèk elveszetten magukat ebben a rohanó vilàgban a tàrsadalom kivetett perifèriàkban ahol szemet becsukta tovàbb lèpnek segitsèg nèlkül az arra ràszorúloknak. Az ilyen orvossal meg kell értetni vagy tudatni hogy hibàzott rossz làtoszögben közelítette meg az adott felmerült kèrdèst mert tèves meggyözödèsböl negatív konzekvenciàt vont le amivel rossz irányba terelte az adott kèrdèsre a vàlaszt Segítsünk egymàsnak hogy màsok is segítsenek nekünk es segítsünk az ilyen orvosnak hogy felfogjàk megërtsèk àtèljëk a dolog súlyàt hogy pozitívan àlljanak a dolgok súlyàhoz ha szèp szóval nem akkor tetlegessèggel ès erőszakkal kell tudatosítani visszavezette a kőkorszaki módszerekhez a meggyözès fizikai tetlegessèfre való befolyásolt akaratànak a kivitelezèsèhez! Emlèkezzünk hogy ez törtènt velünk amikor kicsi gyerekek voltunk ès a szülő tettlegessègre fordította azt hogy valamire meg győzzön bennünket! Megvert hogy jobb belàtàsra bírjon győzzön meg mint elfajult elgazemberesedett gyermeket! Ezt most haladèktalanul vissza kell fordítani tanulva a korábbi esetből ès alkalmazók az agresszív hozzà àllasodat es te is bünhödj. Majd egy bokànrugàs vagy arconcsapàs mozdulatàval hogy az orràn életedben a vër távozunk a helyszínről hogy most adok elèg időt hogy elgondolkozz a törtènteken meg a tràgàr kommunikâcion majd diszkrèten ajtó becsapodàs után tàvozol a helyszínről. Igen ez a gondolkodás emel fel hogy kiâlj magadèvà ès ne hagyd magad kihasznàlni ès befolyásolni ! Sok sikert

2015. dec. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A probléma azóta is fent áll. Neki csak is a pénz számít. Aljas trágya!
2018. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!