Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik Bromocriptint (magas...

Akik Bromocriptint (magas prolaktinra) szedtetek válaszolnátok? Nálam elég sok mellékhatás előjött.

Figyelt kérdés
Valamivel több mint két hete szedem és azt vettem észre hogy zsírosabb a bőröm tőle. Eddig a kezem mindig ki volt száradva folyton kennem kellett, most meg még csak krémeznem sem kell. Az arcomról nem is beszélve. A menstruációtok milyen lett tőle? Mert nekem eddig is kétnapos volt és akkor is alig(két hét pecsételés), most meg csak egy napos volt. Azt hittem hogy a gyógyszertől ez is helyrejön.
2012. aug. 11. 08:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó/első: PCOS vagy? vagy mért nincs egyáltalán?
2012. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért nincs meg. Szervi bajom nincs, mert mindig járok ultrahangra.

Inzulinrezisztencián voltam, és iszonyat magas az inzulinom, dupla Mercformint szedek, ha ez mond valamit így.

Már régóta nincs meg a menstruációm, arra is szedek gyógyszert:Proverát, de idáig nem ért semmit.


Miből tudod, hogy PCOS vagy?

2012. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha IR-ed van akkor az tehet róla. csinálod a diétát is és sportolsz? Ha az inzulin rendezősik kell hogy legyen peteérés. Nekem vannak policisztáim is na meg enyhe IR. van ciklusom csak hosszabb általában mint kéne, 40 nap körüli, de van hogy kevesebb van hogy több. és nem esek teherbe, pedig peteérésem van, de hát a hormonális háttere nincs meg.... én nem számolom a ch-t de egészségesen étkezem, semmi cukor semmi fehér liszt.
2012. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Csinálom a diétát,semmi fehér liszt és mondanám, hogy semmi cukor, de nem tudok mindent megvonni magamtól és 1-2 falat édességre el tudok csábulni.

Mozgok elég sokat, de a Mercformin miatt fogyok is. A kellő kalóriabevitelem nincs meg vagy nem tudom, de én is teljes kiörlésű dolgokat eszem, meg figyelek mindenre. Fél éve ez még nehéz volt, de most már nem.

Csak fogyok és ez nem jó.

Az ultrahangon is minden tökéletes, de idáig nincs menstuációm.

2012. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ha a 160 vagy ha nem kell fogynod akkor a 180g os ch diétával kéne javulnia. Azóta nézték az inzulinod? lehet kéne hogy hogy reagál. AMugy lehet enni édességet nyugodtan csak ne cukorsat.
2012. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, azóta nem nézték az inzulinom, mert a nőgyógyász szerint nem lenne értelme. Mivel a Provera sima kúrára nem reagált a szervezetem, ezért kaptam abból is más kúrát, meg a dupla Mercformin is emiatt lett.
2012. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az Mr vizsgálaton találtak nálad valamit?
2012. aug. 13. 18:30
 18/19 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem nyugodnék bele hanem mennék más orvoshoz, lehet nem ártana endokrinológushoz menni. Hány éves vagy? gyerek csak a gyerek téma miatt.
2012. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem találtak az MR-nél nálam semmit, minden normális. :)


Szeretnék gyerkőcöt, a huszas éveim elejénél tartok.

Endrokinológus már megfordult nekem is a fejemben, de bízom a nőgyógyászban, mert ez az egyik fő és kedvenc szakterülete, ill. az ország legmenőbb nőgyógyászati inézetében is dolgozik többek között.

2012. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!