Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kéne csináltatnom...

Szerintetek kéne csináltatnom egy ultrahangot? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Kb. másfél éve nagyon fájdalmas a menzeszem, nem kibírhatatlan, de eddig panaszmentes voltam, hónapról-hónapra erősödött a fájdalom szinte. 2 hónapja kicsit "visszavett" a fájdalom, de az első 2-3 nap még most is nagyon kínzó. Általában 5 napig tart. Amint véget ér és félidőben vagyok, görcsöket érzek és van normális folyásom, de elég sok. Tudom, ez normális peteéréskor, de van még valami. Ha nagyon lehajolok és nyomom a hasamat, ilyenkor félidő után, de néha előtte is, mintha lenne valami dudor, vagy nem is tudom hogy mondjam 2 oldalt, ugyanott. A ciklusaim 28-32 naposak. Szerintetek ez normális? Lehet el kéne mennem vizsgálatra, hogy megnyugodjak? 18/L
2012. aug. 15. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el. Egy nőgyógyász megnyugtathat, vagy ha gond van megoldja, Nem biztos, hogy az ultrahang a célravezető vizsgálat.
2012. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy jó nőgyógyász néha többet meg tud állapítani tapintásos vizsgálattal, mint az ultrahang. De ha mégis szükség van rá, úgyis ad beutalót rá, vagy megcsinálja a rendelőben, ha van gép.
2012. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 15. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám. utána rájöttem, hogy a 2 kis dudor a petefészkem. én még kórházban is voltam vakbélgyanúval.. :D


1 hónapja szedem a fogamzásgátlót, az eredmény eddig biztató.

2012. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!