Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hete megy a hasam,...

Három hete megy a hasam, menstruálok miközben félidönél járok. Ez mind egy szakitás és családi okok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 év után otthagyott életem szerelme. Azota görcsben a gyomrom,ha valamit magamba eröltetek megy a hasam. Régebben hánytam is. Tudom a stressztöl van,de ez ellen nem tudom h miz tegyek.
2008. máj. 11. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ilyenkor bármit is mondani,tanácsolni.De jo lenne ha megnyugodnál.Annyira könnyü mondani,ha elment hagy menjen.A vicces az,hogy egy kis idő mulva nevetni fogsz az egészen és ezerszer megkérdezed magadtol,hogy tudtad szeretni.Az idö gyogyít.Vegyél eröt magadon és rohanj egy kicsit elöre.Ne pazarold az idöt bánkodással.Kapcsolodj ki.Menj moziba,szorakozni,csinositsd magad és MOSOLYOGJ.A családi okokat nem tudom,remélem nincs nagy baj és hamar megoldodig.És ne feledd MOSOLYOGJ.
2008. máj. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én a helyedben felkeresném a háziorvosom aki a panaszokra lehet hogy adna valamilyen stresszoldót vagy egyéb gyógyszert - ami persze csak átmeneti és nem megoldás - csak a testi tünetekre, de legalább a szervezeted megnyugodna. Együtt érzek veled hiszen átéltem én is ugyanezt (csak 9 évet kellett magam mögött hagyni)
2008. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a mosolygás addig válik be amég vmiröl eszembe nem jut ö.. de probálkozok:) ennél csak jobb lehet:)
2008. máj. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!