Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kollégisták! Ti hogy oldjátok...

Kollégisták! Ti hogy oldjátok a wc-zést a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Nemsokára olyan koliba kerülök, ahol 10 lányra van egy közös wc és a lakók takarítják. Én úgy vagyok vele, hogy biztos mindenki lelkiismeretesen kitakarítja, én szívem szerint ráülnék. Mások hogy csinálják?
2012. aug. 23. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 lány használ közös wc-t, akkor inkább ne ülj rá!
2012. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teríts rá wc papírt és úgy ülj rá. Elég helytelen, hogy a kollégistákra bízzák azt a takarítást, ami járványügyi szempontból sem elhanyagolható! Jobb, ha tudod, ez teljesen szabálytalan. Közös helységeket fertőtleníteni kell rendszeresen takarítónak.
2012. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drogériában, de szerintem más boltokban is kapható wc-tisztító kendő. Én csak a domestosost ismerem, de biztos van a drogériákban saját márkás is, olcsóbban. A helyedben ebben a helyzetben ezzel törölném le az ülőkét minden wc-zés előtt. Így már gond nélkül ráülhetsz.
2012. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy letakarítod-e az ülőkét, mert javarészt nem onnan kapod el a bacikat. Vegyetek bele fertőtlenítőt (amit a tartályba lehet tenni, vagy a wc kagylóba) és mindig húzd le használat ELŐTT a wc-t, akkor nem lesz probléma. Persze le is takaríthatod az ülőket, az jót tesz pszichésen az embernek.
2012. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
WC papírral rakjad körbe és nem lesz semmi problémád ;)
2014. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!