Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem egy olyan problémám van...

Nekem egy olyan problémám van hogy évek óta visszatérő hüvelygombásodásom van. Változó. A partnerem 4éve ugyanaz. Voltam orvosnál 2havi gyógyszeres kezelésem is volt de semmi változás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. :( Végigjártam egy csomó orvost, rengeteg gyógyszert kipróbáltam, de semmi hatás. Egyik orvos azt mondta, hogy lehet, hogy az étrenden kell változtatni. ( Kevés szénhidrát... ) De azért kiváncsi vagyok, milyen válaszok jönnek még.
2009. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha visszatérő hüvelygombád van, az valószínűleg arra utal h a gyomrod beled az ami nincsen jó állapotban. oda kéne több figyelmet fordítani. vagy egy nagyon szigorú diéta, sok probiotikummal, gréfrut cseppel, meg hasonló ilyenekkel, vagy pedig gyógyszer, ami kiirtja a gombát a belekből.
2009. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos: a partneredet is kezelték? ugyanis szerintem ő fertőz téged vissza újra és újra. a ffiaknál tünetmentes, de attól még fertőz!
2009. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben jártam én is..Partner ugyanaz,sőt egy idő után gumival csináltuk csak, de hiába.Én grapefruitmag olajat kezdtem el szedni.Napi 15 csepp, narancslébe.És azóta (fél év)nem jött elő.pedig azelőtt 2-3 havonta..Keserű nagyon,,de nekem megéri.Én az alkohol menteset iszom.DM-ben veszem, 1800 Ft. és nekem bő 2 hónap

Sok sikert !

2009. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez van most sajnos január ota visszatér szinte havonta, már azota járkálok a dokihoz minden fajta gyogyszert kaptam plusz szedek ilyen étrend kiegészitöt hüvelygomba ellen, de annak ellenére kijön, én is ugy vagyok hogy tuti az étrenden kell változtatni kevés cukros kaja eg stb..ja és rozskenyér...olyan mnit a beton:(de ha ez a modja... én a barátommal gumival védekezünk, és annak ellenére az orvosom egy olyan tablettátt irt fel, amit neki is be kellett vennie, szoval szerintem ezt probáljátok meg, igy elkerülhetö az oda-vissza fertözés
2009. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam sokat az étrend változtatásánál főleg hogy fogyni is szeretnék,de két három műszakban dolgozok és még két férfira is főznöm kell így nem könyü.de biztos megpróbálkozok vele.csak tudni kéne hogy egyáltalán milyen ételekre változtassam az étrendem.nem?majd lesz valahogy.köszönöm a tippeket
2009. júl. 30. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:

én interneten kereste mrá a diétára belinkelem neked:

[link]



kicsit hosszu lett bocsi=), viszont ha a googleba beirod h candida diéta akkor kidob egy csomo oldalt,és kedvedre válogathacc kitartáás!!=)

ma voltam dokinál és felirt 4fajta bogyot is, és mnodta h venni kellene egy irrigátort(hüvely öblítőt) és joghurtal kellene öblögetni..illetve tejsav baktériumos kupot irt fel ami elvileg meggátolja a candida elszaporodását és kialakulását is és mnodta h ezt egy jo pár évig csinálnom kell! szoval sztem menj el dokihoz és ezt érdeklöd meg!!!

remélem tudtam segiteni=)

2009. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!