Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki dr. Tarakanova...

Ismeri valaki dr. Tarakanova (más néven Vidor) Irinát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A Csengery utcéban rendel.

#Vidor #nőgyogyasz #Tarakanova
2012. aug. 27. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy mód van rá, ne őt válaszd. Én egyszer jártam nála, kérdeztem tőle valamit, hogy nem úgy van-e, hogy.. erre ő mondta, hogy nem, nem, a háta mögött meg az asszisztense mutogatott, hogy de, de. Nem tudom, hogy a kérdést nem értette-e vagy mi volt (erősen töri a magyart), nekem nem nyerte el a bizalmam.
2012. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm, nem túl biztató.. :S Köszi a választ. Jöhetnek még. :)
2012. aug. 27. 14:43
 3/3 anonim válasza:

Én csak ajánlani tudom! Van egy stílusa, de meg lehet szokni. Nagyon kedves, aranyos. Volt egy korai vetélésem, amikor is nem nála voltam, hanem egy másik orvosnál, aki "nem ultrahangozom meg mert a kórházban majd úgyis megteszik, ne vérezzek jobban". Köszönöm, hogy megóvott a vérzéstől. Mint kiderült a kórházban, nem volt semmi, ami miatt műtéti beavatkozás kellett volna, így visszamentem a szakrendelésre Irinához. Nagyon kedves volt, mondta, hogy ne keseredjek el, 3 hónap múlva újra lehet próbálkozni. Ő megultrahangozott! És el is magyarázta, hogy mit láthatok, illetve ha lenne még ott műteni való, akkor mit kellene látnom.

Úgyhogy nekem pozitív a véleményem vele kapcsolatban!

2012. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!