Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elocom oldat valakinek segítet...

Elocom oldat valakinek segített a hajhullás megakadályozásában?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 15:27
 1/5 anonim válasza:
szia!!Én is ezt kaptam a fejbörömre mert nagyon hullik a hajam,csómóba egyik napról a másikra!!Már elvesztettem a haj koronám 40%-át 3 hónap alatt..Bár az én fejbőröm nem beteg semmi baj vele de ezt azért kaptam hogy tágítsa az ereket a hajhagymákban és a forcapilt szedem.Hát ki tudja...bízom benne.Ha valami tapasztalatod van kérlek írd le.
2012. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, már elhasználtam egy ilyen oldatot, és azt kell hogy mondjam, hogy nálam kezd(lekopogom!!!!!) használni. Ma mostam hajat és csak pár hajszál hullott ki, amúgy meg volt olyan hogy a lefolyóban alig ment le a víz.

Jobbulást neked!

2012. szept. 5. 18:48
 3/5 anonim válasza:
Van egy feleslegbe, ha kell valakinek! Üdv!
2012. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Halmi Hajnalka válasza:
Szia. 14 éves vagyok. 5 éves voltam amikor elkezdett hullani a hajam,2 hónap alatt kihullott az egész hajam, szemöldököm, szempillám. 2005ben kezdtem el járni Pestre a Heim Pál-ba. ott 3 évig jártam kezelésre, majd abba hagytuk. 2011 szeptemberében elkezdett nőni a hajam, bár nem mindenhol. és most 2012 októberben elkezdett megint hullani csomóban, és már foltokban nincs hajam. Ma voltunk a Heim Pál-ban újra, és nekem is ezt a gyógyszert írták fel. Be is kentük vele a fejbőrömet, ott ahol nincs hajam. Azt szeretném meg tudni, hogy neked most teljesen rendbe jött a hajad? :) köszi előre is a választ, és jobbulást!:)
2012. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam privátot neked.
2012. nov. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!