Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete veték ki a gátvarratoka...

Hannababa kérdése:

1 hete veték ki a gátvarratokat nagyon érzékeny és erősen vérzek! Mivel ennyhithetném a fájdalmat? Normális az erös vérzés és medig tart ez az állapo? (

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Uramatyám, ennyi ész!

MAGAD IS ÍROD, HOGY ERŐSEN VÉRZEL!!!

AKKOR MÉRT NEM AZ ORVOSODHOZ MÉSZ, ÉS MÉR ITT KÉRDEZEL????? >:O


Ennyi eszed hogy lehet?

2012. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetél volna lájtosabb is de igazad van!
2012. szept. 14. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
De az eros verzest mire erted? Ott verzik erosen ahol a varratok voltak, vagy alapbol a szules utani verzesed eros? Mikor szultes?
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szultel, bocs
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahol szültem! 2 hete! Csak mindenki paráztat,mindenki mást mond! Dokitol meg parázok rossz emlékeim vanak! Meg talán megeröltettem magam!
2012. szept. 14. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj akkor nyugi, a szules utani verzes 6 hetig tart altalaban, sot van akinek meg tovabb is. Az erossege valtozo. Nekem is 6 hetig volt a verzes, es 2 het utan meg en is erosen vereztem. A gatsebem pedig meg honapokig nagyon fajt, pedig nekem magatol kieso varrataim voltak.
2012. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolso!:)
2012. szept. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!