Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezdődhetett újra a baj?

Miért kezdődhetett újra a baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja volt baktérium, illetve gombás ferőzés (candida) a hüvelyemben, kaptam 10 darab hüvelytablettát, meg egy darab gynoxin nevű hüvelytablettát. Akkor megszűntek a gondok, de a legutóbbi szeretkezésnél megint fájt, égett, és újra van egy kis folyásom. Miért nem múlt elt a kezeléstők?
2012. szept. 19. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a párodat viszont elfelejtették kezelni. Kellett volna neki is gombaellenes gyógyszert szednie. Egyszerűen az történt, hogy visszafertőzött téged!
2012. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vannak esetek, amikor a partnert is kell kezelni, egyébként oda vissza fertőzitek egymást.

Egyébként meg vannak olyan baktériumok, amiket sajnos ilyen "felületi" kezeléssel nem lehet teljesen kiírtani. Sajnos tudom, én 3-4 hónapon keresztül 2-3 hetente jártam nőgyógyászhoz ezzel, már urológushoz is mentem.

Aztán elmentem egy magán dokihoz, mert elegem lett. (Timmermann Gábor) Neki mondtam a problémámat, és elkezdtünk egy kúrát. Kétféle krémet kellett kikevertetni (Canesten és még valami, már nem emlékszem) és azt kellett felhelyezni a hüvelybe hetente 2x, míg le nem fogyott, és mellette azt hiszem hetente egyszer pedig egy kúpot.

Na nekem ez segített.Utána évekig nem volt semmi bajom. Sajnos a múlt héten megint előjött, de gondolom most a legyengült immunrendszerem miatt.

2012. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hiszen őt is kezeltük, a Gynoxin kúp leírásán van egy krém, azzal kente a nemi szervét, több mint 10 napig, utána törölközőt is cserélt.
2012. szept. 19. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnos az sem mind1, hogy mivel mosakodtok. Tapasztalat... Neked mindenképpen intim lemosót kell használni vagy csak sima langyos vizet. Ha szeretnéd, megírom, hogy mit használok.
2012. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy a gyógyszerek kicsit meggyepálták a hüvelyed saját védekező képességét.

Menj vissza a dokihoz hogy kiújult a probléma és ne csak gyógyszert írjon fel hanem hüvelyflóra visszaállítót is.

2012. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!