Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában 5 napig van meg a...

Általában 5 napig van meg a menstruációm és álalában 30-32napra jön meg. Most viszont megjött 28 napra pontosan de csak 3 napig volt. A felfázástól és idegtől lehet?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban voltam felfázva is és nagyon sokat idegeskdtem. Ezektől lehet? élek nemi életet de mindig védekezünk óveszerrel ezért terhesség kizárt.


17/L



2012. szept. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ezektől lehet.

Meg még 1000 és 1 dologtól.

Tudod általában 28 napos a ciklus, nos még fiatal vagy, neked talán most kezd beállni...

2012. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de akk miért csak 3 napig volt most?

én ezt nemértem :S

2012. szept. 27. 12:37
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől van ez az ingadozás, de a te korodban gyakori a menstruáció pontatlansága. Kicsit siet, kicsit késik. De ahogy inkább felnőtt leszel, szépen, magától rendeződni fog! Ha véletlenül tovább vacakol, keresd fel a nőgyógyászodat! Ez fontos!
2012. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmi gond sincs vele ha szedsz valami gyógyszert az is be zavarhatja. Hossz tartamot és hogy mikor jön meg. De mivel még csak 17 vagy így ez könnyen ellő fordulj ne izgulj. De nagyon zavar menj el dokihoz de ö is csak ezt fogja mondani mint én vagy az előttem szóló.
2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :D megnyugtattatok :))
2012. szept. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!