Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egészségügyi...

Lehetséges, hogy egészségügyi kaparást fognak csinálni?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt csináltam terhességi tesztet, pozitív lett. Bejelentkeztem a nőgyógyászhoz, kaptam időpontot, elmentem, ő azt mondta valószínűleg felszívódott a terhességem. Panaszaim kb fél éve kezdődtek. Már bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Nekem mindig rendszeres volt a menzeszem, most azt sem tudom előre mikor fog megjönni. Régen 5 napig tartott, most már csak 4, de volt már olyan is, hogy csak 3 napig. Sokszor barna, nyálkás, kellemetlen szagú folyásom van, néha akkor is ha párommal szerelmi életet élünk. Megvizsgált a körzeti orvos is, nagyon fájt, ahogy nyomkodta a hasam alját. Azt mondta, ez nem normális dolog, hogy ennyire fáj. A körzeti orvos a terhességemről is kérdezett, aztán kérdezte, hogy utána csináltak e, egy egészségügyi kaparást, én meg mondtam, hogy nem, és nagyon furcsállta a dolgot. Sok mindenki azt mondja, hogy pedig szerintük kellett volna, amikor felszívódott a terhességem. Szerintetek is így van? Milyen betegség tünetei lehetnek ezek? Ja és azt kifelejtettem, hogy nekem soha nem fájt a hasam, amikor megjött, de mostanában annyira görcsöl az első nap, hogy egész nap feküdnöm kell. Ja és régen nagyon véreztem mikor megjött, most meg csak épphogy.

2012. okt. 1. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint úgy tudom,hogy kell csinálniuk egészségügyit!Válts nőgyógyászt mert általában ha az egyik nem vette volna észre hogy valami nem oké a másik észre veszi!Például mint nálam!
2012. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Szerinted az lehetséges, hogy ilyenkor jelentkeznek a tünetek? Az már 3 éve történt, nekem ez nagyon furcsa. Nagyon be vagyok tojva.
2012. okt. 1. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Max az elmaradt műtét miatt lehetnek tüneteid,gondjaid! :(

Minél előbb megnéz a doki és rájön hogy attól van e vagy esetleg más miatt!

Remélem gyorsan rendbe jössz!

Majd írd meg mit mondtak!

2012. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm! Megírom, még 1 hét a dokiig.
2012. okt. 1. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyulladásra tippelek, ami lehet az eü kaparás elmulasztásának a szövődménye.
2012. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kidrült valami?
2014. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!