Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt késhet a menstru...

Stressz miatt késhet a menstruáció ennyit? Nektek mi volt az eddigi leghosszabb kimaradás?

Figyelt kérdés

Szeptember elején volt egy hüvelykúpos, gyógyszeres kúrám, sajnos a problémám nem múlt el. Esetleg ez is szerepet játszhatott? Szóval eléggé stresszes voltam az utóbbi időben, én inkább erre gyanakszom. Szeptember 20-on valahányadika körül meg kellett volna jönnie. Egyszer 12 évesen kimaradt 2 hónap. Ez az idő még belefér?

18/l



2012. okt. 1. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kimarad, még normális abban az esetben, ha nagyon ritkán fordul elő és nincs más panaszod. Sajnos lehet a fertőzésed miatt, vissza kell menni a dokihoz.
2012. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 35 évesen maradt ki egy teljes hónap fogyás miatt. A következőben napra pontosan ismét megjött ahogy szokott. Sosem fordult elő pedig még ilyen. 28-29napra mindig megjön szorgalmasan kezdetektől fogva, soha semmi gond nem volt vele. Persze azóta sem.
2012. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
No igen. Szeretnék visszamenni. Ami azt illeti épp fogyókúrában vagyok, bár egy évben mindig egyszer ki szokott maradni, de az már januárban megvolt. Talán erről lehet szó. Mellesleg köszönöm az emberi hangvételű válaszaitokat, az előbb egy akkora bunkóval futottam össze...
2012. okt. 2. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Durva, remélem nem az lesz az általános ezen az oldalon, hogy az emberi hangvételű választ kell megköszönni, mert az lesz a ritkább.:( Pedig sajnos egyre gyakrabban lehet olvasni a kérdezőtől, hogy privátban igen bunkó stílusban támadják:(
2012. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor kimaradt. Mindig elmentem orvoshoz, megvizsgált, de nem túl alapossan.. Mindig is nagyon vékony, stresszes típus voltam. Erre fogták.. Aztán nekem furcsa lett, hogy minden hónapban úgyanolyan vékony és stresszes vagyok, akkor miért marad ki egyszer és máskor miért nem? Párszor szedtem gyógyszert rá, de ezt nem tartottam végleges megoldásnak. Végül magándokihoz mentem ő alaposan kivizsgált. Diagnozis: PCOS :(

El kell menni egy jó orvoshoz, az mindig biztos, mint a tippelés.. Lehet, hogy stressz lehet, hogy más..

2012. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!